2733
2734

همکلاسیم بود من عادت داشتم یکم موهام بیرون بود توو مدرسه بهم گفت پدرمادرت درست تربیتت نکردن ک این شدی😬در صورتی ک من خیلی مودبم و همه ی معلمام و مدیرم دوسم داشتن حتی معلم های مرد ک داشتیم خییلی تعریفمو میکردن☹نمیدونم چرا ایتطوری گفت ولی ب هرحال بعد چندماه خودشو ب وضع بدی دیدنش و کلی حرف پشتش زدن....

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتن حقته که بچت مریض شده حتما یه کاری کردی جیگرم میسوزه واسه بچم خدایا منو بکش و بچمو خوب کن اگه سز ...

الهی که خوب میشه اما این از کوتاه فکریه آدماس که همه چیزرو اینقدر مسخره و دور از انسانیت به هم ربط میدن نظرت به خدا باشه تا دلت ازین ادما نگیره عزیزم

2731
خیلی مشکلات بیش فعالی شدید تاخیر کلامی شدید تشنج ولی انقدر خوشکله جگرم کبابه براش

آخی چقدردلم گرفت الهی خدازودترحالشوبهترکنه

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪

کی میاد اینو بگیره از پسرخالم بایه لحن بد ازوقتی این و شنیدم اعتماد ب نفسم صفر شده وقتی بایه آقایی حرف میزنم نمیتونم ادامه بدم حرفمو والان باهیچ پسری اعتماد ب نفسشو ندارم آشنابشم 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2740
تو لحظه خصوصیمون همسرم گفت تو برده منی.....البته دست خودش نیست ولی بعدا کلی عذرخواهی کرد

😥

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
انقد گفتن ولی اصلا ادم کینه ای نیستم و به دل نمیگیرم😅

خیلی خوبه افرین .من مادرشوهرم وخواهرشوهرم همیش دل میشکنن خیلی ناراحتم یه مدت محل نمیزاشتم الان مدتیه خود خوری کلا خونواده شوهر خیلی در حقم ظلم کردن 

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید

بچه ها ادم تو زندگیش خیلی پیش میاد از دیگران حرفایی بشنوه... رفتارهایی ببینه که یک دفعه بشکنه ..داغون بشه.

خیلی حس بدیه.. بعضیا زبونشون گزنده ست. نیش داره... یا رفتارشون توهین امیزه..

منم نمیتونم بگم. چقدر تلخه که ادم توی دنیای مجازی هم باید محتاط باشه.

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2706