2733
2739
عنوان

مامانم فحش زشت میده

| مشاهده متن کامل بحث + 4434 بازدید | 94 پست
کار مادرت خوب نبود ولی بچه 1ماهه که فحش یاد نمیگیره  کارشما زشت بود

من درکش میکنم.اعصاب خوده آدم خورد میشه.فکر کن سینت دهنه بچه دارخ میمکدت میخوای بخوابی نمیتونی یکی هم بغل دستت هی فحش بده.به جای این که اون کمک حال باشه این بنده خدا باید حرص اونم بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پاشو برو خونت دیگه مگه همه کسید داشتن؟چجوری بهت بگه برو ک بری یماهه هستی وا بده

آخه خونمون شهر دیگس. تو این محدودیت هم نمیتونم برم. منتظرم تا هفته ی دیگه 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
من درکش میکنم.اعصاب خوده آدم خورد میشه.فکر کن سینت دهنه بچه دارخ میمکدت میخوای بخوابی نمیتونی یکی هم ...

من خودمم رو فحش وحرف بد خیلی حساسم اما خب میتونست قاطع اما مودبانه تذکر بده

2728

کار مادرت بد بود 

کار شما هم بد بود ولی مادرت باید شمارو درک کنه تازه زایمان کردی بچه گریه میکنه اعصابت داغون میشه نباید سربه سرت بزاره

ولی از تنها بچه بزرگ کردن هم نترس 

من بچه اولم را ۱۸سالگی اوردم و از ۱۰روزگی شهر غریب بزرگ کردم 

از مادرت معذرت خواهی کن و تمومش کن با زبون خوش بگو من میخوام وضو بگیرم به بچه شیر بدم شما فحش زشت میدی ناراحت میشم

یه جوری نوشتی خودت بخون گفتی مامانت اومده کمکت بعد میگی قهر کرده رفته و توام دلت میخواد برگردی خونه ی خودت آخرش چیشد بالاخره تو خونه مامانتی یا مامانت خونه تو🤔

یه شبایی تو زندگی هست که                                     وقتی دفتر خاطرات زندگیتو ورق میزنی به چیزایی میرسی که نمیدونی تقدیرت بوده یا تقصیرت به ادمایی میرسی که نمیدونی دردن یا همدرد به لحظه هایی میرسی که هضمش واسه دل کوچیکت سخته و به دردایی میرسی که برای سن و سالت بزرگه به آرزوهایی که توهم شد رویاهایی که گذشت به چیزایی که حقت بود اما شد توقع! و زخمهایی که با نمک روزگار آغشته شد و احساسی که دیگران اشتباه می نامند دست آخر دنیایی که بهت پشت کرده و بازهم انتهای دفتر، خودت میمانی و زخمهایی که روزگار پشت هم میزندو سکوت هم دوای دردش نیست...                                          "کاش دنیا مهربان تر بودی "                            

بچها تاپیکمو ببینید من تازه عضو شدم میخوام به کمک امام زمان یه کار و کاسبی راه بندازم و یه کمکیم به کسایی که توان سر کار رفتن ندارن یا دانشجوان میخوان کمک خرج خانواده باشن بکنم انشاالله که کار همه رونق بگیره 🤩🤩🤩

بریم اونجا که دلبر خونه داره 😉
2740
مادرای سن دار این جورین وقتی تنهایی ک نباید سخت گیری کنی یه گوشتو در کن یه گوشت دروازه مجبوری 

آخه فک کن روزی هزار بار ازین حرفا بشنوی. 😔😔😔

بخدا مامانم باعث شده دوتا داداشم عرقی  و معتاد بشن. دوتا خواهرمو بدبخت کرد. یکیشو باعث طلاقش شد. پدرمو انقددد جلوی ما بی احترام می‌کرد که الان هیچ ارزش و احترامی براش قاعل نیستیم.. اصلنم اشتباهاتش قبول نمیکنه

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
مادرا هر فحشی بدن عیب نداره چون مادرن تو به چه حقی بهش گفتی بیشعور برو مغذرت بخوا

دقیقا.دهنم واموند.چطور بچه ب مادرش بگه بیشعور.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
من موندم اينا چطوري انشا مينوشتن يا ديكته😅😅😅

😂😂😂😂 

یه شبایی تو زندگی هست که                                     وقتی دفتر خاطرات زندگیتو ورق میزنی به چیزایی میرسی که نمیدونی تقدیرت بوده یا تقصیرت به ادمایی میرسی که نمیدونی دردن یا همدرد به لحظه هایی میرسی که هضمش واسه دل کوچیکت سخته و به دردایی میرسی که برای سن و سالت بزرگه به آرزوهایی که توهم شد رویاهایی که گذشت به چیزایی که حقت بود اما شد توقع! و زخمهایی که با نمک روزگار آغشته شد و احساسی که دیگران اشتباه می نامند دست آخر دنیایی که بهت پشت کرده و بازهم انتهای دفتر، خودت میمانی و زخمهایی که روزگار پشت هم میزندو سکوت هم دوای دردش نیست...                                          "کاش دنیا مهربان تر بودی "                            
2706