2733
2734
عنوان

مامانم فحش زشت میده

4428 بازدید | 94 پست

بچم یک ماهشه. تااللن بیدار بود و گریه میکرد مامانم اومده کمکم. انقددد فحش زشت میده. واقعا حالم بد شد بهش گفتم مامان خیلی بی شعوری. انقد فحش زشت نده بالا سر بچم. فحش جنسی بچه ها. دراین حد. بعدم برگشت گفت من حلالت نمیکنم. منم گفتم همونطور ک مادر ب گردن بچش حق داره بچه هم حق داره. منم حلال نمیکنم. بعدشم قهر کرد و رفت. میدونم تقصیر خودم بود. هرچی بود مادرم احترامش واجبه. دلم میخاد برگ خونه خودمون. اوناهم هیچکسو ندازم باید تنهایی بچه داری کنم

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب پاشو برو خونت دیگه مگه همه کسیو داشتن؟چجوری بهت بگه برو ک بری یماهه هستی وا بده

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2706