2733
2734
عنوان

دلم یه شوهر عین حامد تو آقازاده میخواد😁🥰😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2400 بازدید | 153 پست
شما افغانستان زندگی میکنید؟

اره البته دو ماهه

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
من به کمتر از جانی دپ راضی نیستم😎

@جانی_دپ    

بیا شوورتو دزدید 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدایا همه رو به آرزوهاشون برسون وااای چقد بی شوهری داریم اینجا یکی امیر یکی امیرحسین یکی شهاب یکی مه ...

نه دلشون خوشتیپه جنتلمن میخوادوگرنه مثه خیلیا که باآدمایی شکل سمندون ازدواج کردن وپزمیدن که ازدبااج کردن اینجورگزینه هابراشون زیاده😄😁

من به کمتر از جانی دپ راضی نیستم😎

خودتم باید در حد آنجلینا جولی باشی دیگه؟

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2740