2733
2734
عنوان

دلم یه شوهر عین حامد تو آقازاده میخواد😁🥰😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2400 بازدید | 153 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا همه رو به آرزوهاشون برسون وااای چقد بی شوهری داریم اینجا یکی امیر یکی امیرحسین یکی شهاب یکی مهدی یکی مهران رجبی😂😂😂😂😂این همه اشتهااااااا یک نوشابه هم بزنید نفخ نشه رو دل😂😂😂

💞💍💞=💑
2731
افغانستان زندگی میکنی؟من کابلم تو کجایی؟اگه کابل هستی همو ببینیم

اره افغانستانم ولی هرات زندگی میکنم حیف شد 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
خدایا همه رو به آرزوهاشون برسون وااای چقد بی شوهری داریم اینجا یکی امیر یکی امیرحسین یکی شهاب یکی مه ...

استغفرالله 😁 شوهر چیست ؟ و چگونه موجودیست اصلا؟ ☹️ من که نمی‌دونم 

اره افغانستانم ولی هرات زندگی میکنم حیف شد 

اها چ حیف منم اینجا تنهام  

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
2738
منم دلم یه شوهر مث فرهاد میخاد در همگناه مهدی پاکدل رو میگم...

واااای اره اون خیلی خوب بود

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
بیا شوهر منو ببر ....از بس چشم همه زنا میگیردش آرزو داشتم ی مرد زشت و بی قیافه بود بخدااا

قبول دارم سخته شوهر خوشگل ، شوهر مال خود آدم نیست و فقط آدمحرص میخوره😐 ، خدا واستون حفظش کنه 🙏

اها چ حیف منم اینجا تنهام    

پاشو بیا هرات 😐

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
بگو برا تور کردنش داری چیکارا میکنی؟برام جالبه.

پسره مذهبیه علاوه بر اون غریبه هم هست و زیاد نمیبینمش ...

نجیب و باوقار و خانوم برخورد کردم تاحالا که فکر کنم چشمش گرفته     

ارتباط چشمی البته با اصولش هم یه نیمچه مقدار برقرار کردم که اقا دوزاریش افتاد بعدش دیگه محلش ندادم 

2706