2733
2734

چند دیقه پیش دعوا کردیم .. من و همسرم مذهبی هستیم .. دیدم داره دابسمش جدید ریحانه پارسا رو نگاه میکنه .‌‌ دوست نداشتم نگاه کنه واقعا چه لزومی داره .. اگه من دایسمش یه پسر زو نگاه کنم منو به ۲ قسمت مساوی تقسیم میکنه خیلی حساسه ..

بهش گفتم خوشم نمیاد نگاه کنی .. یه کمی هم زیر لب با خودم حرف میزدم و حرص میخوردم بعدش باهام تند حرف زد و گفت میکشمت اگه توام بدون چادر بری بیرون .. من بدون چادر حجابم خیلی خوبه.

بعد منم گفتم مثل اینکه خیلی رو دادم بهت . اونم جلوی خانوادش داد زد و گفت میزنم صدای .‌‌‌‌... بدی😔 خیلی خورد شدم خیلی ... الانم مادرشوهرم به زور فرستادم اتاق و پشت به هم خوابیدیم ...

خیلی هم تند تند دعوامون میشه ..

چرا خدا با زندگی من اینجوری کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه به تو حق نمیده چیزی ببینی

خودشم حق نداره

چه بی منطق

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731

حالا ببينه چي ميشه؟؟مثلا اون موقع كه سريال پدر ميداد بهش ميگفتي نبيندش؟؟ 

انقدر براي همديگه زندگي رو با بايد و نبايداتون سخت نكنيد!!!

دعوا زياد ميكنيد بايد بفكر حلش باشيد

2740

سر یه دابسمش😐😐اونم کی اون دختره خل و چل😑

حرفی ندارم واقعا

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

مرده شور ریحانه پارسا رو ببرن 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉