2733
2739
عنوان

دعوای من و نامزدم .😔 پشتمونو به هم کردیم و خوابیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 76 پست

بر باعث وبانیش لعنت...آخه این زنیکه چیه که این همه احمق فالورشن...ول کن استارتر این روزها میگذره.زیادی حساسش نکن شوهرتو اگه پیش تو نبینه یواشکی میبینه..زندگی خیلی سختر از ایناس

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعوا که تو زندگی  همه  هست  من با  کلیپ  دیدن  شوهرم  مشکلی ندارماا

الان منم  موهامو با ۱۲  زدم  امشب شوهرم گفت موهاتو مثل  ریحانه پارسا رنگ  کن.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728

برات مهم نباشه چون هرچی اهمیت بدی اون بیخیال تر میشه بعدشم بهت حق میدم یکم حساس باشیا ولی ب این فک کن ک هرکی رد توی قبر خودش میذارن تو بهش گفتی خوشت نمیاد وقتی اهمیت نداد درخواستت رو توام بعدا درخواستشو اهمیت نده یا اگر میدی منت بذار بگو فلان روز ارزش حرفم‌رو متوجه شدم

من ۱۰ دقیقه پیش لینکشو واسه شوهرم فرستادم ببینه!یعنی من اشتباه کردم؟؟؟😐😐

بزار لینکشو

یادمه پارسال این موقع ها کاسبی خراب بود و بعضی وقتا میرفتم اسنپ یه روز یه دختره به مقصد بالای پارک ساعی سوار ماشین شد و انقدر ترافیک بود بجا بهشتی انداختم آژانتین و از کوچه پس کوچه میانبر زدم دختره گوشی و گذاشت دم گوشش گفت مامان به داداشی بگو من اسپره فلفل و چاقوش رو برداشتما😁🤣پشت اکثر عکس‌ها از میز غذا، یک نفری روبرو نشسته که مث سگ گشنه است و منتظره😂این سرما خوردگیا که دماغت کیپ میشه، نه می تونی بکشی بالا نه می تونی بکشی پایین، بعد دستم می کنی تو دماغ تا پیشونی می بری توش هیچی گیر نمیاد. اینا سرماخوردگی نیست اینا سرطانه🤣🤣🤣‏آدم باید به بچه‌ش علاوه بر "نه" گفتنجنبه "نه" شنیدن هم یاد بدهمثلاً من بلد نیستمبرا اینکه نه نشنوم ۹۹٪ درخواستهای معمولیم هم نمیگم🥲‏اگه یاد بگیری چیزی‌رو که قطعی نشده‌ به کسی نگی، پنجاه درصدِ مشکلاتت حل میشه،اگه موفقیتت هم جار نزنی و واسه هیچی از قبل ذوق نکنی، بقیه مشکلاتت.🫡🫡🫡داشتم کتاب "اتاقی از آن خود" رو میخوندم، رسیدم به این تیکه اش، انگار دقیقا داشت منم توصیف میکرد:«می‌دونی من خیلی با آدم‌ها مهربونم، دیفالتم نسبت به همه مثبته، ولی وای به وقتی که حس کنم کسی داره ازم سواستفاده می‌کنه یا اون دوستی و رابطه یک‌طرفه‌ست، دیگه خنثی‌ترین میشم نسبت به اون آدم.نه چیزی میگم نه کاری می‌کنم و این تووی خطِ رفتاریِ من بدترین مجازاتیه که می‌تونم برای یک نفر قائل بشم..!🫠🫠🫠هر آن چه در قلب می گذرد را نمی توان گفتبرای همین خدا آه,اشک,خوابِ طولانی,لبخندسرد ولرزش دستان را خلق کرد.. 🤫نمیدونم کی احتیاج داره اینو بشنوه: [عندما تعلم أنك لست الأولويه، لا تُحارب!]وقتی دانستی که اولویت او نیستی، نجنگ!

من بهت حق میدم

چون گفتی هردو مذهبی و مثل همید

ولی یه جای کارو اشتباه رفتی. اینکه جلو بقیه گفتی

میدونم برات سخت بود صبر کنی اون ببینه بعدا بگی ولی کار عاقلانه همینه

میتونستی بعدا با زبون نرم تر بگی...ببین شدت عصبانیتتو میفهمم ولی مطمئن باش با عصبانیت چیزی حل نمیشه

2738

منم همسرم دابسمش میبینم میخندم حسودیش میشه اگ پسر باشن میگ دیگ نیگا نکن وبش برمیخوره  ی بار ی کلیپ ک خوانندش زن بود تو ذخیره های اینستاش بود نیگاش کردم گف بقران من سیو نکردم حتما دستم خورده فقط قهر نکن 😂🙄وقتی من حق ندارم اونم نداره دیگ 

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] 

عزیزم اولا اشتباه کردید که جلوی مادرشوهر تون این حساسیت رو به خرج دادید 

از این ببعد ایشون شاهد میشن که همه جا حق با پسرشن و شما فقط حساسیت بی جا دارید 

اشتباه بزرگترتون این بود که از راهش وارد نشدی .اینجور مواقع مردا حریص تر میشن .باید طوری رفتار کنی ک انگار برات مهم نیس ولی خوشت نمیاد شخصا و دوس داری همسرت مثل همیشه باشه و حق انتخاب رو به خودش واگذار کنی 

و یه چیز دیگه اینکه دابسمش و اینجور چیزا تو فضای مجازی پره و حتی بد تر اینام هست ..خیلی خودتونو درگیر این حواشی نکنید..نمیشه مدام کنترل کرد مردا رو که

جلو خانوادش نباید میگفتید دوس ندارم دابسمش ببینی،باید یکم سیاستمندانه تر ازش بخواید مردا اینجورین که ...

میشه توضیح بدی منم همچین مشکلایی دارم میشه سیاست دار بودنو یادم بدی

مشاور تحصیل هستم