2733
2739
عنوان

اخ جون واکسن میاد.

| مشاهده متن کامل بحث + 4591 بازدید | 205 پست
چرا بایدبه کشور صد صدر صد تحریم ما واکسن بدن؟؟؟؟ یه لحظه فکر کنید تو رو خدا!!!

چون داروتحریم نیست واگربخوان توکل دنیا تموم بشه باید تمام دنیا واکسینه بشه 

واکسن زیر نطر سازمان غذا و دارو هست و گفتن هیچچچ ربطی به تحریم ها نداره و به تمام کشورا طبق وضعیتشون داده میشه...حالا اینی که خریدن یا نه رو کار ندارم راست و دروغشو درمورد تحریم عرض کردم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمکی امشب خبرش داد وتمام پزشکای عالی هم استوری کردن وتاییدش کردن مثل دکترهاشمیان .شادی ودکتر کی

وای امیدوارم 🙏🙏🙏🙏

ممنون خبر دادی👋

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه  
2742
نمکی امشب خبرش داد وتمام پزشکای عالی هم استوری کردن وتاییدش کردن مثل دکترهاشمیان .شادی ودکتر کی

دکتر هاشمیان عالیه🤔همه ی بیمارارو موش آزمایشگاهز رمدسیور و فاویپراویر کرد

2740

بشنو و باور نکن عزیزم چندین ساله واکسن آنفولانزا اومده ولی مگه امسال کسی تونست بزن اول خودشون بعد اگه چیزی رسید و گرگی و دزدی نشد چندین سال بعد ایشالا به دست ماها میرسه بشین توخونه خیال خودتونم راحت کنین 

این ربطی به تحریم نداره

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
واکسن زیر نطر سازمان غذا و دارو هست و گفتن هیچچچ ربطی به تحریم ها نداره و به تمام کشورا طبق وضعیتشون ...

بله مثل خونهای آلوده دهه ۶۰!!!

چقدر دلسوزن!!!

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

گفتن ۲۰ تا ۲۱ دوز خریدن ولی خودشونو فک و فامیلاشون کادر درمان میزنن ...با بچه ها و گروهای حساس ما باید خیلی منتظر بمونیم...بعدم کشور ما فقیر نیست مسئولینش دزدن

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕
2706