2752
2734
عنوان

اخ جون واکسن میاد.

| مشاهده متن کامل بحث + 4592 بازدید | 205 پست
عزیزمن بهترین پزشکای کشورتاییدکردن اونوقت مابه حرف شما دوباره بریم توفاز افسردگی

عزیزم منم این خبرو تو پیج دکتر شادی خوندم ،و مطمئنم که خبرش درسته

شما خبر رو دادی ،حالا بقیه دوس دارن باور کنن یا نه..بیخیال ،انرژی خودتو صرف قانع کردن افراد منفی نکن😉😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمکی امشب خبرش داد وتمام پزشکای عالی هم استوری کردن وتاییدش کردن مثل دکترهاشمیان .شادی ودکتر کی

نمکی: واکسن کرونا برای ۲۱ میلیون نفر تأمین می‌شود!💉

🔻وزیر بهداشت:  ۴۱ میلیون دوز واکسن کرونا را برای ۲۰  تا ۲۱ میلیون نفر تامین خواهیم کرد زیرا واکسن کووید۱۹ دو دوزه است

🔻واکسن داخلی در حال پیشرفت است، از بین ۱۲ شرکت،۴ شرکت در حال پیشرفت هستند. یکی از این شرکت‌ها مجوز تست انسانی را گرفت و از هفته آینده پس از گذراندن تست‌های حیوانی آن را روی انسان تست خواهیم کرد

منه چندین روزه آستینم بالاس یه دستمم الکل هی دارم نرم میکنم

بابا هی میگن سوزن نازکودربیارن کلفته روفروکنن.گرفتین چی گفتم که

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
چون داروتحریم نیست واگربخوان توکل دنیا تموم بشه باید تمام دنیا واکسینه بشه 

دارو و مواد غذایی بله تحریم نیست عزیزم 

ولی بانکایی ک رابط هستن بین ما برا انتقال وجه چرا تحریمن 

مگه خبر تداری کلی واکسن انفولانزا از فرانسه ب خاطر همین نشد وارد کشور بشه تو انتقال وجهش مشکل داشتن😐

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
خب خیلی ازکشورا ساختن .مثل چین ک باایران مشکل نداره

فکر نکنم اینا ازچین خریداری شده باشه.همین جا نظر سنجی کنی همه با کمال تاسف میگن فقططططط از امریکا بیاد میزنیم!!!

واکسن ایرانی رو که عمرا قبول کنن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
من دراز کشیدم.یعنی نمیاد؟؟😂😂

تو بگیر بخواب منتظر نمون😂

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

همشو نماینده ها و یقه سفیدا میبزنن نمونه ایرانی هم رو خودمون تست میشه خخخخخخخخخخخخ  

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
دارو و مواد غذایی بله تحریم نیست عزیزم  ولی بانکایی ک رابط هستن بین ما برا انتقال وجه چرا تحری ...

اونارفت جای دیگه ولی خداروشکر کواکس به یمن وسوریه رایگان واکسن میده از وظیفه ایران خارج شد

حالا اگه واکسن بیاد شما می‌زنید؟ 

نه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2706