2737
2739
عنوان

اخ جون واکسن میاد.

| مشاهده متن کامل بحث + 4591 بازدید | 205 پست
گفتن ۲۰ تا ۲۱ دوز خریدن ولی خودشونو فک و فامیلاشون کادر درمان میزنن ...با بچه ها و گروهای حساس ما با ...

امشب گفتن ۴۱ میلیون دوز که نمکی گفت واسه ۲۱ میلیون نفره ولی whoگفته فعلا کشورای فقیر همون یه دوز بزنن تااز بحران بیان بیرون یعنی نصف جمعیت

تاقبل عید حتما میاد

خدا کنه...من که خیلییی امیدوارم نمیدونم چرا...شاید چون خوش خیالم اما راستشو بخوای دلم میسوزه برا بچه هام که هیچی از بچگی نفهمیدن...دخترم‌مهر باید برع کلاس اول همش میگه من که مهد نرفتم بازی کنم کاش مهدا باز بشه....حتی اگه ی ماه قبل مهر هم بره کرونا من میفرستمش بچمو اما امیدم اینه عید تموم‌شده باشه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون داروتحریم نیست واگربخوان توکل دنیا تموم بشه باید تمام دنیا واکسینه بشه 

عزیزم ما تحریم دارویی هستیما 

اینک باید واکسینه بشه درست اوکی، ولی خود مجلس ک گف ب فکر واکسن نباشید،چون یک گرونه دو اینک شرایط آوردنش خیلی سخته، باید تو دمای 70 درجه زیر صفر باشه

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈

نکته جالبش این بود که با خوشحالی خودمون رو هم کشور فقیر حساب کردی ..عالی بود .

ما کشورمون دومین کشور ثروتمند جهانه . کشور فقیر نیست . مردم فقیرن 

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2731
چون اکسفورد گفته ب همه کشورا یکسان توزیع میکنه

بله خب اصلاهدفشون همین توزیع واکسن بود بعد از اینهمه رعبو وحشتی که راه انداختن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
چرا بایدبه کشور صد صدر صد تحریم ما واکسن بدن؟؟؟؟ یه لحظه فکر کنید تو رو خدا!!!

این یه چیز جهانی و زیر نظر سازمان بهداشت جهانی هستش و هر کشوری موظفه اگه به تولید واکسن رسید به همه کشورهای دیگه هم عرضه کنه حالا چه میخواد ایران باشه چه امریکا حالا دیر یا زود به ایران هم میرسه

امشب گفتن ۴۱ میلیون دوز که نمکی گفت واسه ۲۱ میلیون نفره ولی whoگفته فعلا کشورای فقیر همون یه دوز بزن ...

خدا کنه 😊

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕
2740

۴۲ میلیون دوز یعنی ۲۱ میلیون واکسن برا هر فرد دو بار باید زده بشه که اونم فقط برا کادر پزشکی و اقا و اقا زاده و از ما بهترونه، شاد نشو دوست عزیز .منتظر باش واکسن ایرانی بیاد که اونم‌ گفتن تابستون سال دیگه ،اونم شااااااید ،بعد باز اونم به یه سری میدن، اگر تازه موفق بشن ،شدن هم دو سال طول میکشه این اپیدمی

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
بشین تا بیاد😐😂😂

من دراز کشیدم.یعنی نمیاد؟؟😂😂

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
عههههه چقد بعضیا انرژی منفی هستن خوب ی کلمه بگید ان شاءالله  همش نفوس بد میزنید

انرژی منفی نیس انقد دروغ شنیدیم و باور کردیم دیگه دور از جونتون ماهارو گوش مخملی فرض کردن 

عزیزمن بهترین پزشکای کشورتاییدکردن اونوقت مابه حرف شما دوباره بریم توفاز افسردگی

عزیزم منم دیروز برنامه شبکه سه طبیب فکنم بود دیدم حریزچی هم همین و گفت ولی گفت امسال و سال نو منتظر واکسن نباشین یکم طول میکشع و دو سال باید مراعات کنیم ماسک و فلان چون طول میکشه همه و واکسن کنن

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
2706