2733
2739
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست
اینجور مواقع چی بخورم خوبه چیکار باید بکنم؟سردردم گرفتم اصلا هنوز تو شوکم ببخشید اما واقعا بعضیا چقد ...

عزیزم دستتو بزار رو شکمتو ی آیت الکرسی بخون

ان شاءالله چیزی نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم حتما 😘اصلا یهو همچین شوکه شدم بنده خدا مامانمم ترسید😢

خواهش میکنم

منم چند روز پیش سر ظهر ساعت ی ربع ب ۳تازه خوابم برده بود،ی هو زنگ واحدمون رو زدن،صداشم بلنده،تو خونه هم تنهام سکوته کامله،ب حدی ترسیدم و از خواب پریدم ک کل وجودم میلرزید،اصلا نتونستم برم سمت در و باز کنم،حالا ۱۰دقیقه بعدش دوباره زنگو زدن دیگ ب زور رفتم پشت در و گفتم بفرمایید،همسایه واحد بالاییمون بود میخواس بگه شب بیایین جلسه ساختمان،واای یعنی حالم انقد بد بود ک صدام بزور درمیومد،لباس راحتی هم پوشیده بودم،دیگ درو وا نکردم،نگو ناراحتم شده،شب ک همسرم اومد کلی چوقولیمو بهش کرده بود.....

خواهش میکنم منم چند روز پیش سر ظهر ۳اعت ی ربع ب ۳تازه خوابم برده بود،ی هو زنگ واحدمون رو زدن،صداشم ...

وای خیلی بده واقعا من تو خواب باشم صدای بلند بشنوم حالت عادی اذیت میشم چ برسه ب الان 

کار خوبی کردی درو باز نکردی مقصر اون بوده میتونه تایم جلسه رو با ی پیامک اطلاع بده بعضی ها واقعا بی درکن😢

ما خونه قبلیمون ک بودیم چندشب مجبورشدم بیام خونه مادرشوهرم بخوابم جاش گفتیم برادرشوهرم رفت خونمون خوابید ک دزد نیاد دقیقا همون شب همسایمون فوت کرده بوده و خیلی سروصدا بوده الان ک فکرشو میکنیم میگم خدایا حکمتتو شکر کاری کردی من خونه نباشم ک ازصدای جیع اونا بلند بشم ،این چندهفتم بگذره انشالله هممون راحت بشیم🙏

2728
وای خیلی بده واقعا من تو خواب باشم صدای بلند بشنوم حالت عادی اذیت میشم چ برسه ب الان  کار خوبی ...

ان شاءالله برا همگی ب سلامتی تموم شه

من ک شبا خیی کلافه میشم،اصلا نمیتونم بخابم،همه ش میگم چطور ی ماه تحمل کنم....

سلام مامانا خوبین من اومدم خونه مامانم الان یکی درشونو ب طرز وحشتناکی میزد یعنی خیلی بددددد همه از ...

سلام،ما اینجور مواقع چهار گوشه قرانو آب میگیریم خیلی کم داخل لیوان میخوریم،ایت الکرسی هم بخون،منکه کلا همه چیو خاموش میکنم،گوشیامونو،ایفن رو،چون وحشتناک تپش قلب میگیرم و تن‌و بدنم بشدت میلرزه،دیگه همه می‌دونن یه نبات بنداز با یکم گل گاو زبان بخور اعصابت آروم شه،نداشتی چای نبات بخور حواستم پرت کن به چیزایی که برات جالبن فکر کن یا درموردش صحبت کن

بچه ها درمورد پلاک مخاطی،یا مایع شفاف ژلاتینی در ترشحات چی میدونین،هیچ دقت کردید ازتون دفع بشه؟

من چند روزیه میرم سرویس متوجه شدم داره دفع میشه،برای بعضیا یهو دفع میشه برای بعضیا یکجا،مال من کم کم شروع شده،میگن محافظ دهانه ی رحم هست و با دفعش رحم آماده زایمان میشه,یه ماده بی رنگ و منسجم و سفت و ژله مانند داره،

من دیگه آمپولام تموم شده دوروزه کمر درد دارم خفیف البته،انقباصاتم هم احساس میکنم ...هر لحظه دلم هوله که الان وقتشه  چقدر این حالت اذیت کننده ست آدم زمانش دست خودش نیست،دیشب ساعت ۱ شب رفتم ساک رو‌چک کردم کمبودی نباشه،هر روز تمیزکاری خونه رو کامل انجام میدم که یهو خودم غافلگیر نشم  آخرشم میدونم شبی نصف شبی وقتی توقعش ندارم میشه

بچه ها درمورد پلاک مخاطی،یا مایع شفاف ژلاتینی در ترشحات چی میدونین،هیچ دقت کردید ازتون دفع بشه؟ من ...

سلام

شما دیگه استراحت نمیکنین؟

من خونه زندگیم ی وضعیه یعنی افتضاح،همسرم فقط جارو و شستن ظرف و پخت غذا و تمیزکاری سرویسو مرتب انجام میده،ساعات کاریشم زیاده دیگ اصلا نه روم میشه بگم نه وقتشو داره....

همه جا رو گردو خاک گرفته  

2738
سلام شما دیگه استراحت نمیکنین؟ من خونه زندگیم ی وضعیه یعنی افتضاح،همسرم فقط جارو و شستن ظرف و پخت ...

اگر مشکل خاصی نداری 

استراحت نیاز نیست 

کارهای معمولی در حد توان رو میتونی انجام بدی 

البته کم کم 

سلام خوبی؟ به سلامتی زایمان کردین؟نی نی خوبه؟ بیا از زایمانت بگو برامون.....

سلام عزیزم خوبی آره دوم زایمان کردم 

خیلی خسته ام بچم خیلی گریه میکرد تازه فهمیدم شیرم سیرش نمیکنه توی ۴ روز کلا دو سه ساعت خوابیدم 

الانم بخاطر زردی تو دستگاهه 

سزازینم خیلی خوب بود خداروشکر 

اگر مشکل خاصی نداری  استراحت نیاز نیست  کارهای معمولی در حد توان رو میتونی انجام بدی&nbs ...

جفت پایینه،سرویکس هم کوتاهه،سابقه سقط هم دارم دیگه دکتر استراحت داده....

با سلام خدمت عزبزان...

بسیاری از دوستان از بنده مشاوره میخواهند.لطفا به دلیل تعداد بسیار زیاد پیام ها برای پاسخ دهی صبور باشید.ضمنا فقط در مورد مامایی و مشکلات جنسی بانوان در ارتباط با  طب سنتی مشاوره میدم.

آمتیس- مشاور مامایی و طب سنتی 

*سوالات فقط PV.زیر تاپیک جواب نمیدم*

ماما و مشاور طب سنتی از شیراز😍
سلام عزیزم خوبی آره دوم زایمان کردم  خیلی خسته ام بچم خیلی گریه میکرد تازه فهمیدم شیرم سیرش نم ...

مبارک باشه،عاقبت بخیر شه

ان شاءالله بزودی این مشکلات هم رفع میشه...

هر موقع خوابید تو هم بخواب...

جفت پایینه،سرویکس هم کوتاهه،سابقه سقط هم دارم دیگه دکتر استراحت داده....

توکل بخدا 

امیدوارم به سلامتی زایمان کنی 

منم تو استراحت هستم 

واقعاً سخته 

هماتوم داشتم الان فقط یک سی سی مونده 

برا خونه هم بعد دوماه استراحت 

یه خانمی گفتم اومد تمییز کرد اساسی 

حالا تا دوماه دیگه خدابزرگه 

گفتم سعی کنین کثیف نکنین 

دوتا بچه دارم 

۱۴و۶ساله

2706