2737
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست
ایشالله.. ایشالله... ایشالله.. دلم میییییره واسه دختر.. وای الهی بشه

من پسر ندارم که بدونم چجوریه ولی یه دختردارم واقعا شیرینه محبت ازچشاش میباره اینیم که تودلمه ازالان دلموبرده😍😍

انشاالله خدانصیبت کنه

امضاندارم انگشت☝میزنم
من پسر ندارم که بدونم چجوریه ولی یه دختردارم واقعا شیرینه محبت ازچشاش میباره اینیم که تودلمه ازالان ...

واای خوشبحالت عزیزم.. سایت کم نشه ب حق علی... ایشااله منم تجربه کنم بارداریو♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانایی که بعد سی هفته سونو دادین جفتتون گرید چنده؟

برای من زده گرید یک تو سی هفته و پنج روز دیشب تو نت دیدم نوشته باید دو باشه اگه یک باشه یعنی جفت رشد نکرده خیلی نگران شدم😥😥

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
خانما شما هم گر میگیرید و عرق کنید؟؟ من خیلی گر میگیرم و گرمم میشه و عرق میکنم 

من یه لحظه گر میگیرم عرق میکنم هلاک میشم از گرما یه لحظه بعد عادی ام گاهی هم میگم سردمه شوهرم بهم میخنده😐

2738
خوب خداروشکر منم همش میگم درو پنجره هارو باز کنید همه میگن نه سرده 🙁تازه نفس تنگی هم گرفتم مامانم م ...

من وقتی میخوام بخوابم نفسم بالا نمیاد

یا وقتهایی که بچه میچرخه انقدر نفس کم میارم میگم دیگه الانه که بمیرم

بچه ها دخترم یه دونه ازقرص اهن های منوخورده طوری میشه؟

نه یه دونه اشکالی نداره فقط یه چند ساعتی حواست بهش باشه یه موقع حساسیت بهش نشون نده

تا صبح از استرس خوابم نبرده 😥😥یعنی جفتم رشد نکرده خطرناکه واسه نی نیم؟هنوز جواب سونو رو نشون ندادم دکتر سونوگرافی هم هیچی نگفت اولش هم خوندم دیدم وزنشو آب دورش نرماله دیگه سونومو نگاه نکردم😭خیلی میترسم

من از دیروز فهمیدم باردارم دشب نتونستم بخوابم دمای بدنم خیلی بالا بود

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
من از دیروز فهمیدم باردارم دشب نتونستم بخوابم دمای بدنم خیلی بالا بود

دهنم همیشه خشک خیلی تشنه ام همش درحال آب خوردنم به نظرتون طبیعیه؟؟؟

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
2706