2737
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست
به سلامتی عزیزم مبارک باشه بارداری خوبی داشته باشی.. این استرس دیگه تا آخر همراهته😬

مرسی گلم 

استرس قلبش و دارم اونو برم صراش و بشنوم دیگه خیالم راحت میشه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی گلم  استرس قلبش و دارم اونو برم صراش و بشنوم دیگه خیالم راحت میشه

استرس نداشته باش مطمئن باش همه چیز عالی عالیه.. تو هر مرحله از بارداری این استرس هست.. اول استرس قلب بعد ان تی بعد تکوناش بعد دردایی که داری 🤭😬

سلام بچه ها من ۴ هفته و ۵ روز هستم  رفتم دکتر گفت سه هفته دیگه بیا سونو  هر جی اصرار کرد ...

نه عزیزم نمیخواد بری زوده بذار ان شاء الله هشت هفته ات که کامل شو الان بری استرس بیخودی میگیری 

من ۳۲ سالمه ویارشوری داشتم بیحال بودم تهوع داشتم ولی بالا نمی اوردم موهای زایدم زیاد شد و موهامم فوق العاده کم شد بچه اولمه و جنسیت پسر

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
سلام دوستان نی نی شماهم تو هفته ۲۳ و ۲۴ خیلی تکون میخورد؟

بستگی به جفتت داره و موقعیت نی نی.. من جفتم قدامیه یه روز خیلی تکوناش رو حس میکردم یه روزم چیزی حس نمیکردم ولی کلا الان تکوناشون بیشتره چون جاشون باز تره راحت تر میتونن تکون بخورن 🥰

2738
چه جالب منم اینجوری بودم نی نی هم پسره 

عزیز دلم خیلی جالب بود برام خدا قسمت هرکسی رو متفاوت می افرینه کلا منتظر دختر بودم یهو پسر شد و جالب بود برام شکر 

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  

دواردیبهشت دنیا میاد نینی دوممه ویارم تموم شده فقط خیلی چاق شدم خیلی

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
2706