2737
2739
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلم برو سایت اپلود رایگان عکس اونجا فایل رو انتخاب کن شروع اپلود رو بزن بعد یه لینک مستقیم بهت می ...

@گلاب68    

عزیزم اینو بخون

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
https://uupload.ir/files/twpl_img_20210115_202852.jpg

ای جااان خدا حفظش کنه😍😍

سونو شکمی هست؟؟ نی نی گل پسره دیگه درسته؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
2738
ممنونم عزیزم.. اره پسره 

هرموقع گل پسرت تکون خورد لطفا دستتو بذار رو شکمت 

واسه منم دعا کن❤

از من که کمتره هرکی میبینم سن بارداریش از من بیشتره میگم خوش به حالش😁😁

می‌دونم منم اوایل بارداری مثل شما بودم هر کی از بیست هفته بیشتر بود میگفتم خوشبحالش نصفه راهو رفته. تا چشم بهم بزنی شماهم به این هفته ها میرسی

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍

۳۴ سالمه،بارداری اولمه،ان تی زایمان طبیعی رو ۲۶ اسفند گفته

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706