2737
2734
من مطمعنم ایستگاهتون کرده ایشون وگرنه میدونه راهش خود ار ضاییه...حتما خودش صاحب داره که بمن میگه بی ...

عزیزم چرا اینجوری فکر میکنی؟؟ من ۶ ساله متاهلم نمیدونستم چطور این ازمایشو میدن...

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
بابا همه مردا تجربه همچین کاری دارن... خیالت تخت

مال من قبلا زن هم گرفته یه بار حامله اش کرده سقط شده طلاق داده بازم بگم 😂😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم😘😘😂😂😂

😍😍😍

خدایا من چه گناهی در درگاهت کردم که شانس ندادی بهم 😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2731
آخه اینکه چرا اینقدر کم اطلاعات و آگاهی داره در این زمینه  اگه ناراحت شدی ببخشید

چه ربطی به کم اطلاعاتی داره؟ شما اگه تاحالا بخاطر یه آزمایشی نرفته باشی آزمایشگاه

دقیقا میدونی که چجوری انجام میشه؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

نمیدونم چرا بعضی ها تعجب میکنن منم همسرم همین سه روز. پیش آزمایش داد. واقعا خودش نمیتونست تنها آزمایش بده خونه آزمایش داد خودمم کمکش کردم

من استارتر و از نزدیک میشناسم میدونم شرایطشو الان

و تاپیکی هم اگ زدع با دلیل زده

ممنونم خدا جون...
2740

عزیزم اونجور که میگی نتیجه اشتباه میاد

بهترین حالت اینه که توی خود آزمایشگاه با خودارضاعی ازمایش بده

و السلام (دلیل به شوخی گرفتن و خندیدن دوستان رو متوجه نمیشم!!!)

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
تازه واسه درمانه نه لذت

اصلا نمی دونم چرا همه چیو بهم ربط میدن 

اینم یه آزمایش عین ادرار 

آها 😂😂

😂😂😂😂

بله این جوریاس 🤣🤣

همه شانس ندارن مث اسی 😂😂

چه ربطی به کم اطلاعاتی داره؟ شما اگه تاحالا بخاطر یه آزمایشی نرفته باشی آزمایشگاه دقیقا میدونی که چ ...

وقتی رفتی آزمایشگاه یه برگه بهت میده توش نوشته به چه روشی باشه بهتره و اینکه قبلش چند روز رابطه نداشته باشید

چه ربطی به کم اطلاعاتی داره؟ شما اگه تاحالا بخاطر یه آزمایشی نرفته باشی آزمایشگاه دقیقا میدونی که چ ...

ببین مثل دوره عقد میتونی کمکش کنی ، آب دهان و ترشحات واژن نمونه رو ممکنه اثر بذاره و جواب آزمایش دقیق نباشه ، دیگه نمی‌دونم چجوری بهت بگم که متوجه بشی 

آزمایشگاه هم نزدیک خونه باشه که نهایت تا بیست دقیقه ببری ،خونه انجام بدید

2706