2737
2734
عنوان

بچه ها حالم بده

448 بازدید | 33 پست

دیگه آبرویی برام نمونده ازدست شوهر دیوونم بچه هام نوجوونن هر کاری کنن فریاد میزنه چهرش سیاه میش با چشمای قرمز ولبای سفید بعد فریاد میزنه به شدت همه همسایه هامیشنون هر حرفی هم بزنم میگه ساکت همسایه ها میشنون به خاطر هرچیز ی که از بچه هاببینه اینطوری میشه ازمن نمیبینه چون منو حبس کرده ومن پذیرفتم که یه برده ام ولی بچه ها هرکاری کن شب دیر بیان یاهرچی اوضاع زندگی من این میشه بچهاه من خیلی صبورم ولی به خدا کم اوردم افسردگی میگیرم بعضی وقتا میرم دکتر قرصامو میریزه دور خودشم نه دکتر میاد نه مشاور فقط پیش وکیل میرع که اونم دیگه نمیره خسته شده بس که پول الکی داده به وکیل

خانواده نداری از دست این نجاتت بده؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ازقبل ازدواجم عصبی بود مادرشم میزد

خب عزیزم چرا با اینجور آدمی ازدواج کردی مگه تحقیق نکردی 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
آره مادرشم کتک میزد توروخدا دعا کن نجات پیدکنم پدرومادر ندارم پس انداز ندارم کسی نیست کمکم کنه

حتما عزیزم حتما دعا میکنم ایشالا حل میشه همه چی خدا به دادتون برسه

خدایی که به شدت کافی است 
2706