2733
2734
عنوان

بچه ها حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 33 پست
نه گلم اومده ولی چه فایده گفتن باید پیش روانپزشک بره دارو مصرف کنه که نمیره منم میترسم براش بگیرم بف ...

منم تو شرایط شمام خودم پذیرفتم زنجیر بودنم ررو ولی یه دختر ۱۰ ساله دارم که الان میخواد خیلی چیزا رو تجربه کنه ولی اجازه نداره و به جونمون میوفته و کتکمکن میزنه

میترسم بچم عقده ای بار بیاد

هفته پیش روی تبلتش روبیکا وصل کرد قابلمه رو پرت کرد تو سرش  دخترم جا خالی داد قابلمه خورد به گلدون و شکست وگرنه بچم سرش داغون میشد😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو شرایط شمام خودم پذیرفتم زنجیر بودنم ررو ولی یه دختر ۱۰ ساله دارم که الان میخواد خیلی چیزا رو ...

آخی عزیزم بمیرم برا دخترت میدونی همش میگم ما پاک از دنیا میریم چون انقدر شکنجه روحی وجسمی شدیم نه به خاطر حماقتمون ها نه ما تو شرایطی گیر کردیم که انتخابمون برای جدایی و زندگی بد وبدتر بوده ما چاره ای جز پذیرفتن بد رو نداشتیم  من که اقدام برای جدایی کردم و رفتم اما باشرایط مالی بد و ندادن مهریه و مستاجری و....دوباره برگشتم به این جهنم 

آخی عزیزم بمیرم برا دخترت میدونی همش میگم ما پاک از دنیا میریم چون انقدر شکنجه روحی وجسمی شدیم نه به ...

خدا کنه فقط بچه هامون عاقبت بخیر بشن عزیزم

از ما که گذشت اونا هم تو خونه پدریشون خوشی ندیدن

همش دعوا و جنگ بوده

خدا کته عاقبتشون خوب بشه و بتونن به خوشیختی برسن

2731