2737
2739
عنوان

عروس خانوما سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم نیاز داشت برا همون

اصلا نیازم نداشته باشه ب شوهرت چ شوهر من حرف زیادی بزنه ی جوری جوابش و میدم لال شه 😂😂😂😂با اینکه 12سال ازم بزرگتره ولی خیلی ازم حساب میبره 

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
2728
عروس باید جهاز بخره پسر باید با اون شیر بهارو بخره یا خونه بخره

من نمیدونم رسم شما چیه ولی شهر ما وام ازدواجو که میگیرن باهاش  لوازم سنگین یا لوازم خونه میخرن که به عهده پسرهست دختر هم هر چی دستش برسه میخره الان شما گفتی پدرت برداشته من تعجب کردم 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

نامزد من گفت مهسا جان میدونم سخته و گرونی و ممکنه تحت فشار باشی اما وام ازدواجو بده من اگر مایلی تل برای کمک خرید خونه باشع ولی برای جهازت اصلا به پدرت فشار نیار و هر چی واجبه بخر اگر هم نتونستی بخری بعدا بام میخریم

نمیدونم حرفم ربط داشت یا نه اما خدا شاهده نامزد من دقیقا عین همینو گفت بار ها ولی منم قبول کردم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2738

ما دغدغه وام ازدواج نداریم خدا رو شکر 

جهیزیه نمیخواد بگیرم خودش خونه داره 🧿🤣😊

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
مشکل اینه من زبونشو بلو نشدم هنوز ک چجوری ازم حساب ببره

حتما از اول ب روش خندیدی یا چیزی گفته کوتاه اومدی تا بحث بالا نگیره چند وقته عقدی؟

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
نامزد من گفت مهسا جان میدونم سخته و گرونی و ممکنه تحت فشار باشی اما وام ازدواجو بده من اگر مایلی تل ...

اخه مشکل اینه که ما هنوز نمیخواییم عروسی کنیم از اولم قرارمون ۳ سال دیگه بود نامزدی

2706