2737
2734
عنوان

عروس خانوما سوال دارم

281 بازدید | 34 پست

عروس خانوما وام ازدواجتونو خودتون برداشتید یا پدرتون برداشت؟نامزدم میگه وام ازدواج بابات باید به تو میداد میگفت دخترم بیا اینم پس انداز کن.میگم پس جهیزیه نمیخواد میگه ن باید با پول خودش میخرید.

شما وامتون کی برداشت؟

بابام. کلی جهیزیه خرید

والا همسرم توو این چیزا دخالت نمیکنه. حرف شوهرتون درست نیس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همون ک اقساطش رو میده برمیداره. در نهایت ولی برا زندگی عروس و داماد خرج میشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2731

غلط کرده! بگو تو میبخشیدی بمن اول زندگیمون کادو میدادی

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

چه حرف مفتی زده شوهرت واقعا هستند از این آدم ها مطمئنی میخوای باهاش ازدواج کنی چطوری میتونم آنقدر توقع داشته باشه پس فردا همه چی و از تو خانوادت میخواد چشم تو باز کن

هیچ کس وام ازدواج و خودش برنمی‌دارد مال پدر هست که جهیزیه بخره هیجان نشنیدم تازه شنیدم شیر بها بگیرن یا که نصف کنم جهاز و ولی این خیلی دیگه چرت و پرت

2738
همون ک اقساطش رو میده برمیداره. در نهایت ولی برا زندگی عروس و داماد خرج میشه

میگه خب میداد ب من قسطشم خودم میدادم ولی خب بابای منم نیاز داشت حالا چون  ی رفیقش نامزد کرده کار نداره پدر زنش بهش داده میگه به بابات بگو یاد بگیره

من نصفشو خودم برداشتم و باهاش جهیزیه خریدم نصفشم به خواست و پیشنهاد خودم دادم به همسرم . شوهرت تو چیزی دخالت کرده که بهش ربطی نداره

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
خواستش یکم غیر منطقیه

میگم خب جهیزیه پس چی میگه خودم میگرفتم میگم اره بعدش مامان و بابات منتشو سرم بزارن و اینم گفتم که تو نمیتونستی به خوبی جهیزیه هایی که بابام گرفته بگیری

وامم و بابام برداشت ماشینش ام فروخت پول روش گذاشت ی ماشین اوکی تر خرید 😀😀😀😀هزار تومنش ام بهم نداد شوهرمم گوه خورده حرف بزنه ب آون ربط نداره. البته اینم بگم جاهازم و کامل خریده یکم خورده مونده

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
2706