2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند قاشق ؟

نصف قاشق

آرد سوخاری هم میشه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
من همیشه آبشو میگیرم خوشمزه هم میشه

من هر دو مدل درست کردم...این یکی خوشمزه تره...البته باز سلیقه ای هست دیگه...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738
بگو دیه 😐

سیب زمینی پیاز و هویج و سیر رو رنده میکنم آبشو قشنگ میگیرم با گوشت و زرده تخم مرغ یه کوچولو آرد نخودچی و زرد چوبه و فلفل سیا و زیره ورز میدم میزارم سرخ شه.نه خیلی نازک نه کلفت.درشم بذار

منم میگیرم ولی اصلا خوشمزه نمیشه با این که گوشتش هم زیاد میریزم

فکر میکنم نازک درست نمیکنی حرارتشم زیاده

بذار آروم آروم مغزپخت بشه

من بهش یکم نعنا خشک هم میزنم بعضی وقتا هم ریحون خشک خیلی عالی میشه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
من هر دو مدل درست کردم...این یکی خوشمزه تره...البته باز سلیقه ای هست دیگه...

آخه شل میشه ، نمیشه قشنگ حالت داد بهش