2733
2734
عنوان

هرکی کیت تخمک گذاری بلده بیاد

63 بازدید | 10 پست

میگم سایت خرابه؟ میخوام عکسشو بذارم

چون سقط داشتم بهم ریختم نمیدونم کی تخمک گذاری دارم. علائم تخمک گذاری داشتم کیت گذاشتم الان یه خط کم رنگ یه پررنگ انداخت. میدونم هنوز جا داره برا پررنگ شدن. ولی میخوام بدونم اگه کیت کاملا منفی باشه خط نمیذازه یا چی

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

خط نمیندازه یا خیلی کمرنگ که منفیه کیت

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
خط نمیندازه یا خیلی کمرنگ که منفیه کیت

این کمرنگ نیس زیاد تقریبا پررنگه. ینی مثلا فردا باید پررنگ تر بشه احتمالا فردا پس فردا تخمک گذاری دارم؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این کمرنگ نیس زیاد تقریبا پررنگه. ینی مثلا فردا باید پررنگ تر بشه احتمالا فردا پس فردا تخمک گذاری دا ...

چند وقته سقط کردی 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2728
چند وقته سقط کردی 

یه ماهه. الان نمیخوام اقدام کنم. برا اینکه بدونم تو چه تاریخی تخمک گذاری دارم کیت گذاشتم 

خط پر رنگه که خط کنترل نشان از سالم بودن کیت خط کمرنگه  جواب شماس که الان کمرنگ ینی نزدیک تخمک ...

اره درسته الان تخمدون سمت چپم درد میکنه و ب شدت ترشح تخم مرغی دارم فک کنم فردا ازاد بشه

2738
یه ماهه. الان نمیخوام اقدام کنم. برا اینکه بدونم تو چه تاریخی تخمک گذاری دارم کیت گذاشتم 

خب عزیزم هر ماه با ماه بعد فرق داره بزار باشه همون ماهی که میخوای اقدام کنی از بعد پریودیت بزن هر روز دو خط افتاد اقدام کن 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
خب عزیزم هر ماه با ماه بعد فرق داره بزار باشه همون ماهی که میخوای اقدام کنی از بعد پریودیت بزن هر رو ...

قبل سقطم دقیق بودم کیت زمان تخمک گذاری و پریود رو خوب نشون ادم میده خیلی کمک میکنه 

خب عزیزم هر ماه با ماه بعد فرق داره بزار باشه همون ماهی که میخوای اقدام کنی از بعد پریودیت بزن هر رو ...

مثلا قبل سقطم دقیقا روز 13 پری تخمک گذاری داشتم.