2737
2734
عنوان

دو نوع غذا درست کردم به هیچ کدومشون لب نزد

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 138 پست

وا چرا همچین میکنه هیچکس از اینا نمیگذره بشین خودت بخور شام هم نپز تا قدر عافیت بدونه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و وووی نکنه بدغذاس؟ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2728
2740
 اگه من بودن همون دیزی رو هم می بردم میرختم خودش پا میشد یه چیزی درست میکرد از فردا هم براش غذ ...

تومنی یا من توام 

من انقد بدم میاد شوهرارو لوس میکنن 😁😁😁😁

همیشه هم غذای مورد علاقمو میپزم یه ماهه میگه عدسی دلم میخواد میگم من از عدسی متنفرم مامانم پختنی برات میارم 😅😅😅😅

ج لوس. پرو مردی از اول رو دادی بهش. من هرشب و روزم نون خالی بزارم جلوش میخوره روندین بابا😒😏

من 1 وعده غذا میپزم 3 وعده تخم مرغ، اشپز که نیستم کلی کار دارم منم، خداروشکر عاشق تخم مرغه🙄😁

مامانِ لیانا

یچی دیگه اون لحظه ای رفتی کوکو درست کردی نمیدید ؟ ک زودتر بهت بگه نمیخورم ک اینقدر زحمت نکشی

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
چ لوس. پرو مردی از اول رو دادی بهش. من هرشب و روزم نون خالی بزارم جلوش میخوره روندین بابا😒😏

ایقد دلم میخاد مث شما سیاستمداران باشم. ولی نمیشه شوورم از اون استاداس ک هیچی روش اثر نداره

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2706