2737
2734
عنوان

فیلم فروختن اعضای بدن کرونایی ها رو دیدین؟؟ نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 160 پست
اگه میدونی الکیه چرا ترس میندازی ب جون مردم میدونی یه لحظه فقط یه لحظه کسی بترسه، نمیتونی جوابشو بد ...

میخام نظر شما رو بدونم 

"لتطمئن قلبی"

گفتم الکیه ک رعب و وحشت نندازم بین شماها وگرنه الکی نمیشه یه چیزو ردش کرد

دقیقا همین مورد هم تبریز اتفاق افتاد نبش قبر کردند دیدند جسد بدنش جای بخیه هست

ما اینارو میگیم که بقیه رعایت کنن کرونا نگیرن

اگه گرفتن بیمارستان نرن

اصلا یه درصد فکر کنن حقیقته

نمیدونم چه اصراریه هی مخالفت کنن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم خاله مادر چند وقت پيش به علت عمل كمر فوت كردن انقدر درد داشت كمرشون چند روز بعد از اين كه از ...

حتما داشته ،توی همون بیمارستان گرفته ،تا تست پی سی آر مثبت نشه ودر پرونده پزشکی درج نشه اسم هیچ متوفی رو کرونا ثبت نمی کنن

2731
اون ها چه با دارو چه بی دارو فوت می کردن فقط با دارو شانس یک درصد بهبودیشون رو امتحان می کنن

نه عزیزم بعضی دارو ها هست مثلا به بیمار میدن شانسی یا زنده میمونه با اون دارو یا میمیره...

مثلا قرص دگزامتازون دکتر برای خودم نوشته بود ..

تو نت خوندم نوشته اونایی که ریه شون خیلی درگیره این قرص رو مصرف کنن به احتمال ۱ سوم میمیرن ۲ سوم هم نجات پیدا میکنن...

مگه یه مدرک  ازمایش درست کردن برا بیمارستان چقدر کار داره فک میکنی؟؟؟ من جواب ازمایشمو خودم ...

دوست عزیز من خودم کادر درمانم ،پرونده پزشکی رو نمیشه فوتوشاپ کرد ،اون نمونه ها رو تا مدت ها نگه می دارن در ازت مایع واز روی ژنتیک هم میشه فرد مبتلا رو شناسایی کرد

ما اینارو میگیم که بقیه رعایت کنن کرونا نگیرن اگه گرفتن بیمارستان نرن اصلا یه درصد فکر کنن حقیقته ...

متاسفانه مردم ایران سعی ندارند در مورد چیزی خودشون اطلاع کسب کنند . چشم دوختند به رسانه ها . 

کنترل افکارشون دست خودشون نیست ‌

که درست فکر کنند .

کاربر قدیمی هستم.   
نه عزیزم بعضی دارو ها هست مثلا به بیمار میدن شانسی یا زنده میمونه با اون دارو یا میمیره... مثلا ...

شما منبعت نت هست من کارم اینه ،خودم سرپرستار بخش مراقبت های ویژه هستم ،همچین چیزی حقیقت نداره

2738
اگه نمیرسه چرا نمیذارن کسی نزدیک جسد بشع؟ چرا آهک‌میریزن

اینا همش الکیه اصلا کرونا از اول کلی علامت سوال داشت تا قبل عید میگفتن یه سرماخوردگیه که فقط راحتتر منتقل میشه بعدشم ویروس از راه تنفس منتقل میشه حتی دست که میگن بشورین چون آدم دستش به ویروس آلوده میشه از راه عطسه و سرفه می افته رو دست و به سطوح منتقل میشه 

جسد  اصلا ویروس رو منتقل نمیکنه نه سرفه میکنه نه عزیخ نه نفس میکشه اینا همش الکی بود 

منتظر اتفاقات خوبم 
اون ها چه با دارو چه بی دارو فوت می کردن فقط با دارو شانس یک درصد بهبودیشون رو امتحان می کنن

نه اصلا اينطور نيست 

اين داروها تداخل داروي داره باهم خوب معلوم بدن رياكشن نشون ميده

جووون سالممم رفته فقط علائم سر درد و تب داشته بستري كردن ٣روز بعد مرده ....بدون هيچ بيماري زمينه اي زنش گريه ميكرد اگه بيمارستان نرفته بود زنده بود نهارش و خود حالش خوب بود رفت بهش آمپول زدن حالش بد شد مرد

حالا خوبه خودشون گفتن و اعتراف كردن كه داروهاي مختلف روي بدن مريضها امتحان ميكنن

2706