2737
2734

یه کلیپ بود گفت مشکوک به کرونا بستری میکنن

اعضای بدن رو درمیارن میفروشن؟؟

قطعا الکیه !

نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بدی کرونا اینه که جسد با کاور تحویل میگیرن و نمیبیننش!

اماااا

باور نکن

اونی کرونا شدید میگیره قلب و کلیه و کبدش هم آسیب میبنه

دوست پدرم جفت کلیه هاش از کار افتاده

شوهر خالمم از ایست قلبی فوت شد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اگه قطعا الکیه پس چرا نظر میخوای؟ من که میگم حقیقته

به نظر من وقتی خود معاون بهداشت اعتراف میکنه رو بیمارای  ایرانی دارو آزمایش کردن (مث موش ازنایشگاهی) اصلا فروختن اعضای بیمارا بعید نیست و خیلیم عادیه 

منتظر اتفاقات خوبم 

چرت و پرتهولی اینکه بعضی بیمارستانها بعضی کادر درمان حالا یا عمدی یا سهوی باعث مرگ کرونایی ها میشنو چرا باور میکنم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706