2733
2739
عنوان

شوهرم برای بچه مامانم اسم انتخاب کرده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 84461 بازدید | 1004 پست
ببین چقدر براش عزیزی و دوستتون داره.من که بچه دار نمیشم.کاش منم به دختر داشتم 

کی گفته بچه دار نمیشی، میشی صاحب چنتا هم میشی فقط بسپار به خدا، خدا بی حساب عطا میکنه

مامانِ لیانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه حس قشنگیه ادم خودش به موقع ازدواج کنه زودم بچه بیاره فاصله سنی با بچه اش زیاد نباسه

برا بجه ای که توراهه اما خوب نیست اون بیچاره اختلاف سنی 42 سال زیاده واسش

دنیا اگه عدالت داشت مرد هم بکارت داشت 
2731

چه جالب 

منم وقتی مامانم سر داداشم باردار بود ۱۵ سالم بود با اینکه مجرد بودم خیلی خجالت می کشیدم می گفتم زشته با اینکه مامانم اونموقع ۴۰ سالش بود ولی الان که داداشم بزرگ شده میفهمم چقدر خوبه داداش داشتن🥰🥰🥰

بارداری مامانم ناخواسته بود 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2738
توروخدا؟!اخه من تنبلی تخمدان دارم و الان نزدیک 7 ساله درمان نشد.یعنی منم یک سال بعد بچه دار میشم؟!

انشاالله، یه دکتر خوب تو کاشانه دکتر افسانه تقریری، یکبار زنگ بزن مطبش بپرس از منشیش، ولی میدونم بهترین دکتر زنان و نازایی کاشانه، تو اینترنت سرچ کنی هست شمارش، سید هم هست، تنبلی درمان داره، دکتر خوب بری و توکل برخدا کنی صددرصد مامان میشی، از ته دل دعا میکنم برات

مامانِ لیانا
انشاالله، یه دکتر خوب تو کاشانه دکتر افسانه تقریری، یکبار زنگ بزن مطبش بپرس از منشیش، ولی میدونم بهت ...

من راهم خیلی دوره.تبریزم.اینجا دکتر گف تو بچه دار نمیشی هنوز مجرد بودم.چند تا دکتر رفتم هیچ فایده نکرد.منم دیگه نا امیدم.

من راهم خیلی دوره.تبریزم.اینجا دکتر گف تو بچه دار نمیشی هنوز مجرد بودم.چند تا دکتر رفتم هیچ فایده نک ...

از خدا ناامید نشو، باور کن میشی، علم پیشرفت کرده، غلط کردن گفتن بچه دار نمیشی، فقط مرگه که چاره نداره

مامانِ لیانا
2706