2410
2553
عنوان

شوهرم برای بچه مامانم اسم انتخاب کرده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 84425 بازدید | 1004 پست
نازنین جون بارداری؟ وای خدا امضاتو دیدم خیلی ذوق کردم. اخه یه مدته کم میام سایت خیلی خیلی تبریک م ...

اره عزيزم

قربونت برم گلم ممنونم سلامت باشي خوشگلم❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ایشالا جوجیت دخمل بشه 😎😍😁 حاملگیت مبارک 😍😍😍😍😍 سالم بیاد تو بغل مامانیش و بابایش😀😀 اونای ...

سلاام

مرررسي فدات شم😍❤️😍

انشالله شمام هميشه سلامت و دلشاد باشين دوست نازم😘🌹

ديده بوديشوووون توام؟؟😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نازنین جون باردار شدی؟ بالاخره یه خبر خوب تو سایت خوندم الحمدلله

اره عزيزدلم

مررسي فدات شم😍❤️😍

سلاام مرررسي فدات شم😍❤️😍 انشالله شمام هميشه سلامت و دلشاد باشين دوست نازم😘🌹 ديده بوديشوووون ت ...

😂 😂 😂 😂 😂 شاد باشی ❤️ 

😌😌🤣من دیدم زیاد میرن میان میگن طرف اجاقش کوره میدونی در رابطه با شما ندیدم ولی قطعا برای شما هم پیش اومده بوده... 

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
2720
خب عزیزم چرا به خاطر مامانتون باید صبر کنین چه اشکالی داره خیلیا اختلاف سنیشون باخاله و دایی کمه یا ...

منکه میگم حالاخیلی زوده شوهرم خیلی اصرارداره هرکاری میکنم ازسرش نمیفته میگه من همیشه دوست داشتم یه بابای جوون باشم اگه الان بباری هرکاری بگی میکنم ولی بعدا دیگه حوصلشوندارم ازکجانعلوم مالان اقدام کنیم کلی طول نکشه وازاین حرفا

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
😂 😂 😂 😂 😂 شاد باشی ❤️  😌😌🤣من دیدم زیاد میرن میان میگن طرف اجاقش کوره میدونی در رابطه ب ...

اووف مستقيم بخودم ميگفتن بابا😂

يكي ميگفت حقته خدا بهت بچه نميده

يكي ميگفت اجاقت كوره

يكي ميگفت هيچوقت بچه دار نميشي!🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

سلاام مرررسي فدات شم😍❤️😍 انشالله شمام هميشه سلامت و دلشاد باشين دوست نازم😘🌹 ديده بوديشوووون ت ...

فدات شم 💋💋

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
اووف مستقيم بخودم ميگفتن بابا😂 يكي ميگفت حقته خدا بهت بچه نميده يكي ميگفت اجاقت كوره يكي ميگفت ه ...

عخی 😕🙄

😂 😂 زدم وسط هدف پس 

الان از هرس دارن دود می کنن 

2714
اووف مستقيم بخودم ميگفتن بابا😂 يكي ميگفت حقته خدا بهت بچه نميده يكي ميگفت اجاقت كوره يكي ميگفت ه ...

مردم چقدربی معرفتن واقعا چطورمیتونن اینطوری رفتارکنن

برات خیلی خوشحالم که به آرزوت رسدی ایشالابه سلامت دنیابیاد😍

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
منکه میگم حالاخیلی زوده شوهرم خیلی اصرارداره هرکاری میکنم ازسرش نمیفته میگه من همیشه دوست داشتم یه ب ...

آخی انشاءلله ک هر وقت به صلاحتون هستن بیارین؟چند ساله ازدواج کردین؟به نظرم تجربه شخصیم نشون میده ک اگه بخوای بچه بیاری بالاخره سختیشو میکشی حالا چ زودتر چ دیرتر

شما  و همسرتون چند ساله اید؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
عخی 😕🙄 😂 😂 زدم وسط هدف پس  الان از هرس دارن دود می کنن

دقيقا😍😍😂😂

آخی انشاءلله ک هر وقت به صلاحتون هستن بیارین؟چند ساله ازدواج کردین؟به نظرم تجربه شخصیم نشون میده ک ا ...

من19همسرم 27 دوسال و خورده ای هست عروسی کردیم 

بچه های مردموکه میبینه میخواد غش کنه

مردم چقدربی معرفتن واقعا چطورمیتونن اینطوری رفتارکنن برات خیلی خوشحالم که به آرزوت رسدی ایشالابه سل ...

مررسي عزيزدلم سلامت باشي گلم😍❤️😍

من19همسرم 27 دوسال و خورده ای هست عروسی کردیم  بچه های مردموکه میبینه میخواد غش کنه

آخی انشاءلله ک هر وقت به خیر و صلاح بود نی نی دار شین

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2706