2737
2734
عنوان

شوهرم برای بچه مامانم اسم انتخاب کرده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 84461 بازدید | 1004 پست

کاری به مادر اسی ندارم

ولی تو سن بالا خیلی مراقب باشید بچه دار میشید

به اختلاف نسل ها توجه کنید رابطه یه پدر  مادر شصت هفتاد ساله بایه نوجوان ۱۵ ۱۴ ساله خیلی سخت صورت میگیره، 

بچه های که با اختلاف سنی بالا بدنیا میان عموما تو نوجوانی به مشکل بر میخورن. توی کودکان هم همینطور دچار مقایسه و بدبینی پدر مادر خودش با پدر مادرهای جوون دوستاش وهمکلاسی هاش میشه

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخیییی عزیزمممم😍😍😍 ایشاالله بسلامتی دنیاش بیاری😘😘

مررسي عزيزم سلامت باشي❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
شاید خونواده شوهر شما همه رو سوژه میکنن کلا... وگرنه من همچین شرایطی داشتم و کسیم سوژم نکرد😐😐

قرار نیست توروت بگن 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
خخخ تو با شوهرت باید برید مامانتو توجه کنیذ😂🤣🤣🤣

@طلایییی    

فکر کنم از ژن شماست🤣🤣🤣

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ای جان یاد همکلاسیم افتادم...خودش و ابجیش و مامانش با چند ماه فاصله از هم حامله شدن...اول ابجی کوچیکه بعد مامان بعد همکلاسی من...یادم. نمیره روزی ک اومد کلاس و گفت باید مامانمو ببرم بیمارستان... حالا خودشم حامله بود😀😀 

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
همسرم نمیخواد ،گرونی و..رو بهانه کرده  ولی شاید بتونم راضیش کنم مسالم سنمه😔 ،دیدید که بعضی د ...

حالا سن شما زیاد نیست....در کل مزیت دو بچه بهتر از تک‌فرزندی هست...فردا دخترتون هیچ فامیل نخواهد داشت منظورم درجه 1هست...من خودم 32سالمه تو اقدامم

2738
 سه تا بچه داره و نوه دوقلو هم میخواد بیاره ؟ ماشالله

سه تا بچه نداره که😁😁ما پنج تا خواهریم دوتای بزرگه ازدواج کردن و بچه داره 

ابجی کوچیکم ک الان پنج سالشه دو سال با خواهرزادن اختلاف سنی داره 

الانم دوقلو اقدامه😂😁

سه تا بچه نداره که😁😁ما پنج تا خواهریم دوتای بزرگه ازدواج کردن و بچه داره  ابجی کوچیکم ک الان ...

ماشالله خدا حفظتون کنه. دوقلو رو مگه آی وی اف کنه وگرنه صد در صد نیست هیچ روشی

2706