2737
2739
عنوان

شوهرم برای بچه مامانم اسم انتخاب کرده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 84461 بازدید | 1004 پست
سلام عزيزم خوبم مرسي شما خوبي؟ اره عزيزم

مرسی عزیزم لطف داری😘😘😘

ای جان مبارکه گلم ایشاالله پاقدمش خیر باشه خیلی واست دعا کردم وقتی زایمان میکردم😍😍😍چندماهته؟دخمله یا پسر؟؟

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم لطف داری😘😘😘 ای جان مبارکه گلم ایشاالله پاقدمش خیر باشه خیلی واست دعا کردم وقتی زایمان ...

مررسي عزيزدلم❤️❤️

سلامت باشي

من تازه ٦هفته و چندروزمه گلم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
سلام منم دخترم ده سالشه کچلمون کرده بس که میگه برام آبجی بیارین هر موقع نماز می خونه تو دعاهاش ...

اخی خی یکی بیار براش.....من به هر حال راضی ام الان ..می ان خونم برادرام کلی صحبت می کنن‌.خواهر برادر لازمه ...اما برای دخترت همبازی نمی شه‌.‌‌براش بعدا تکیه گاه می شه 

اخی خی یکی بیار براش.....من به هر حال راضی ام الان ..می ان خونم برادرام کلی صحبت می کنن‌.خواهر برادر ...

همسرم نمیخواد ،گرونی و..رو بهانه کرده 

ولی شاید بتونم راضیش کنم

مسالم سنمه😔 ،دیدید که بعضی دوستان اینجا چی میگن راجب فاصله ی سنی مادر و بچه که پر  بیراه هم نیست😖

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت
مررسي عزيزدلم❤️❤️ سلامت باشي من تازه ٦هفته و چندروزمه گلم

اخیییی عزیزمممم😍😍😍

ایشاالله بسلامتی دنیاش بیاری😘😘

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!
2740

شما دقیقا شرایط مادر من را دارید 

مامانم متولد ۴۱ خواهرش متولد ۶۱ 

وقتی من دنیا آمدم سال ۶۰ خالم یک سال بعد دنیا آمده 

بابام من و خالم را باهم حمام می کرد تا ۵ سالگی و کلا مثل دخترش هست خاله ام همیشه خانه ما بود

اندکی صبر سحر نزدیک است   
2706