2733
2739
عنوان

شوهرم برای بچه مامانم اسم انتخاب کرده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 84461 بازدید | 1004 پست
ولی من بودم از خجالت آب زمین میشدم با مادرم قطع رابطه میکردم وقتی اون بچه به20سال برسه مادرت میشه60س ...

دنیا دو روزه ..‌ وقتی ادم به مویی بنده این همه سخت گیری واسه چی ، شایدم اون بچه خیلی هم خوشبخت بشه ، دیگه گذشت اون زمان که ۶۰ ساله پیر بود ، الان تو سن ۸۰ سال رییس جمهور میشن والا . 

فقط دلم میخواد روزی که تومدرسه جلسه اولیا مربیان میذارن مادر اسی میخواد بره مدرسه دختر یا پسرش صورت ...

حیاکن خجالت بکش زشته اگر نمیتونی مثبت فکرکنی ساکت بمون، دل کسیو نشکن،اون بنده خداس و خدا صلاح دونسته به خانواده استارتر بده منو تو چه کاره ایم منم برای تو و امثال تو تاسف میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیا دو روزه ..‌ وقتی ادم به مویی بنده این همه سخت گیری واسه چی ، شایدم اون بچه خیلی هم خوشبخت بشه ، ...

حرف شما متین اما بچه های الان ببین بخدا خواهرمذ35 سالشه دخترش 9سالسه وقتی میرفت دم مدرسه نبالش دخترش گریه میکرد میگفت بچه ها بهم میگن چه مامان پیری داری درحالی که خواهرم وضعشون توپه با ماشین شاسی بلند میرفت دنبالش لباسام همش مارک آرایش می‌کرد اما دخترش مدام غر میزد که نیا دنبالم خجالت میکشم همین اتفاق برا برادر شوهرمم افتاد بااینکه برادر شوهرم کوهنورده چندبار دماوند فتح کردن چندتا کشور خارجی رفتن برا کوهنوردی سنش الان39اما دخترش پسرش مدام غرمیزنن که تو پیری خجالت میکشیم نیا همراهمون جایی

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
اخي چه خوش ذوقه عشقتون پايدار... بله همسر منم عاشق دختره

عزیزم باردار شدی؟

خیلی برات خوشحال شدم😍😍😍😍

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2731
من ای وی اف میکنم

خداروشکر که باردار شدی،من ۳بار کاشتم نتیجه نگرفتم امروز نتیجمو دادن باز منفی بود، دارم سکته میکنم قلبم داره میترکه، الان دوست دارم فقط بمیرم😐😐

مامان من از من جوون تر دیده میشه  همه فکر میکنن ما خواهریم

به من ربطی نداره عزیزم امیدوارم ناراحتت نکرده باشم من فقط چیزای که اطرافم میبینم میگم بهر حال اول ازهمه امیدوارم اون بچه صحیح سالم دنیا بیاد دوم اینکه دختر باشه هم تو یار همدمی خواهی داشت هم شوهرت به آرزوش میرسه هم مادرت یه مونس پیدا میکنه

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
امضاتونو دوستدارم ..باحاله  واقعا بعضی ادمابه تنهایی یه باغ وحشن

لطف داری دوستم

امیدوارم گرفتار اون گروه نشیم...😓

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2740
خداروشکر که باردار شدی،من ۳بار کاشتم نتیجه نگرفتم امروز نتیجمو دادن باز منفی بود، دارم سکته میکنم قل ...

خدا نکنه عزیزم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
به من ربطی نداره عزیزم امیدوارم ناراحتت نکرده باشم من فقط چیزای که اطرافم میبینم میگم بهر حال اول از ...

مرسی از نظرت عزیزم❤️🌸

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
حرف شما متین اما بچه های الان ببین بخدا خواهرمذ35 سالشه دخترش 9سالسه وقتی میرفت دم مدرسه نبالش دخترش ...

حالا کاری ندارم با موضوع اسی چون منم دوست ندارم برام پیش بیاد هیچوقت ولی تربیت خواهر و جاریست افتضاحه سن ازدواج رفته بالا خیلی از زوجین یااصلا بچه نمی‌خوام تو این شرایط یا آوردن بچه رو گذاشتن واسه ۳۵به بالا پس سن اکثر والدین در همین حدوداست جنیفر لوپز ۵۰سالشه بچش باید خجالت بکشه؟

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
حیاکن خجالت بکش زشته اگر نمیتونی مثبت فکرکنی ساکت بمون، دل کسیو نشکن،اون بنده خداس و خدا صلاح دونسته ...

من نه حرف بدی زذم که حیا کنم نه کار زشتی انجام دادم که خجالت بکشم فقط حقیقت گفتم شماهم سعی کن بجای تکرار طوطی وار یه کم فکر کنی بعد یه حرف جدید بزنی مگه خدای نکرده به اسی مادرش تهمت زدم که دلش بشکنه سعی کن چندتا کتاب بخونی تا بفهمی لااقل دل چجوری می‌شکنه 😊😊

شوهرم خیلی دوست داشت مابچه دارشیم وقتی فهمید مامانم بارداره منومتهم کرد به اینکه بخاطرابن مخالفت میک ...

عزیزم به شوهرت بگو خرجشو تو نمیدی ها!بعدشم پیش شوهرت هی از خانوادت تعریف کن و خوشحال باش از بچه جدید بزار اونم جرات نکنه حرفی بزنه بیچاره مامانت نمی دونست بخاد بچه بیاره باید از بقیه اجازه بگیره

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖