2737
2739

مثلا یه روز ۲ تا کابینت تمیز میکنم و جارو و طی و اینا

بسته به حالمه..

ولی امروز حال ندارم خونرو جارو کنم ۲ روز پیش جارو کردم

اما کار مفید امروزم تمیز کردن ۲ طبقه از کابینت بود

حالا جارو رو چیکار کنم😓😓😓حال ندارم

یا بهم انرژی بدید یا تسلای خاطر

تسلای خاطر بهت میدم.ولش کن زیاد خودتو خسته نکن

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 اره فردا جارو کنم؟😂

آره بابا خوش باش

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2740

منم ب خودم فشارنمیارم هردفعه ی چیز تمیزمیکنم خونم تاحالا نشد کثیف باشه همشم مهمون یهویی میاد ادم استرس میگیره الان دکتر گف نباید کنی دیسک گردن گرفتم توسن ۲۳ سالگی😔😔😔😔

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
خوشبحالت من حالم داره از ظاهر اشپزخونم بهم میخوره 

پاشو پاشو خونه کثیف باشه ادم افسرده میشه من ک تاتمیزنکنم اصلا هیچ جانمیرم 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉