2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میتونم بپرسم چ شهری هستین  واسه همه بهورزا حقوق همینقدره یا نه

من حومه خراسان رضویم اره حقوق خانوماشون ک ایقده مردا رو نمیدونم مشا خودت بهورزی؟

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
2740
ببخشید پدر شوهر شما بهورزه؟؟تو خانه بهداشت روستا هست؟؟

وهرکی هم‌گفته کارش خیلی سخته ن نیس خانمای بهورز فقط تو خانه بهداشت کارشونه همین و دوست پدر شوهرم کم کم درست خوند الان حکم پرستاری رو داره و داره حدود ۱۲میلیون میگیره و حلی پیشرفتم داره انشالا به دردتون بخوره و کاملا کار خوبیه اینده داره  واینکه درسته اول قراز دادی و رسمی عم میکنن کم کم

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸
وهرکی هم‌گفته کارش خیلی سخته ن نیس خانمای بهورز فقط تو خانه بهداشت کارشونه همین و دوست پدر شوهرم کم ...

عزیزم من دارم با مدرک کارشناس پرستاری وارد میشم یعنی از همین کارشناسی شروع کردم بهورزی نخوندم،پرستاری خودندم،آیا به نظرتون با کسی که با مدرک دیپلم وارد میشه تفاوت حقوقی داریم؟؟

عزیزم من دارم با مدرک کارشناس پرستاری وارد میشم یعنی از همین کارشناسی شروع کردم بهورزی نخوندم،پرستار ...

سلام من ترم ۸ مهندسی پزشکی هستم ازمون رو ثبت نام کردم بخاطر بومی بودن و تعداد کم‌ متغاضی شانس قبول شدنم بالاست اما میگن باید برای ورود به بهورزی از دانشگام انصرافیه بیارم.واقعا سردرگمم همه میگن انصراف بده مدرک به دردی نمیخوره اما واقعا دلم برای زحمتایی که کشیدم میسوزه.منم الان نمیدونم این بهورزی ارزشش رو داره که من بیخیال ۴ سال درس خوندنم بشم‌ یا نه؟نظر شما چیه