2733
2734
سلام عزیزم بستگی به خودتون داره،من به خاطر اینکه شغل راحتریه وشبکاری ،عصرکاری نداره،وروزای تعطیل کنا ...

سلام من دیپلم ادبیات دارم از شوهرم جداشدم و با دخترم زندگی میکنم ۳۴ سالمه به نظرتون برم بهداشت خاتواده بخونم .برای بهورزی قبولم میکنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم تازه مدارک تحویل دادم برای گزینش

سلام خوبین 

رفتین گزینش ؟ چیا پرسیدن ازتون ؟ منم مدارک تحویل دادم به گزینش و منتظرم بگن ک بیا برا گزینش 

برای سلامتی و ظهور اقا امام زمانمون صلوات 😘
سلام من دیپلم ادبیات دارم از شوهرم جداشدم و با دخترم زندگی میکنم ۳۴ سالمه به نظرتون برم بهداشت خاتوا ...

سلام گلم با خداست یه دفعه میبینه فراخوان میزنن من هنوز وارد نشدم که بتونم اظهار نظر کنم

2728
سلام من ترم ۸ مهندسی پزشکی هستم ازمون رو ثبت نام کردم بخاطر بومی بودن و تعداد کم‌ متغاضی شانس قبول ش ...

سلام منم قبل ازاینکه امتحان بدم گفتن باید انصراف بدم رشته ی من ادبیات بود اماخب انصراف ندادم تاجواب ازمون بیاد من ترم ۸هم تموم کردم شماهم انصراف نده یامیشه یانمیشه البته این نظرشخصی منه

2740
سلام گلم شمارو دوعوت به مصاحبه کردن؟ واسه ما یه ۸ ماهی میشه که خبری نیس

سلام 

شما استخدام شدین؟

اثر ظلم محال است ب ظالم نرسد🍃🍃قلبم با رفتن بابام بدجور شکست😔😭🥺میشه برای شادی روح پدرم ک تازه فوت شده صلوات بفرستین😔🖤🥀😭💔

دوستان.بنده رشته جغرافیامیخونم و ترم ۴هستم.میخوام برای آزمون بهورزی شرکت کنم.منتهامیگن درصورتس که قبول شی بایدازدانشگاه انصراف بدی خب این انصراف جریمه داره حدودا۲۵تا۳۰میلیون تومان.بنظرتون اگ قبول شم ارزش اینو داره که انصراف بدم؟و اینک اونایی که شرکت کردن باید چه وقتی انصراف بدی قبل مصاحبه یا بعدش؟

ازمونشو دادی شما عزیزم ؟ برا مصاحبه هم رفتی ؟  منم دانشجو ام آزمونشو دادم مونده مصاحبه ام  ...

انصراف دادبن شما؟برا انصرافی ازتون جریمه گرفتن؟یا خودشون انتقال دادن ب وزارت بهداشت و هزینه ای نگرفتن؟