2737
2739

داستان از حدود چهار سال پیش شروع شد. من ۲۹ سالم بود، قد و وزن متناسب، بدون هیچ بیماری، از یک سال رد شد و من همچنان امیدوار بودم و میگفتم خدا نخواسته وگرنه من ک چیزیم نیست! حدود شش ماه دیگه گذشت و من و شوهر جان همچنان منتظر!!!!!!!!! خلاصه دیگه تصمیم گرفتم برم دکتر زنان، یه سری آزمایش ساده مثل آزمایش هورمون و قند و کلسترول و ... برای من نوشت و آزمایش اسپرم برای همسر. همه چیز بازم نرمال بود و دکتر گفت هیچ مشکلی ندارید، فقط کیت تخمک گذاری بگیر و اقدام کن و هر ماه پری سر ساعت تشریف میاوردن!!!! تا اینکه از دو سال انتظار هم رد شد و من دیگه یه کم نگران شدم😬😬😬خب من یه ذره آرامشم بالاس و خیلی دیر نگران میشم! اینه که یه کم دیر دوزاریم افتاد که نکنه خبریه؟!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آفرین مث خودمی.فقط تفاوتمون اینه تو تو اون یه سال اقدام کردی .من جلوگیری.

الان عین چی پشیمونم دکتر میرم به امید اینکه فولیکولام رشد کنن.تا الان جرعت نکردم اقدام کنم میترسم سقط بشه بخاطر تیروئیدم.

2738

دیگه تصمیم گرفتم پیش مشهورترین دکتر شهرمون؛ خورشید عراقی !!!!! ایشون دوباره آزمایش هورمون نوشت و گفت تیروئیدت درسته که رو مرزه اما برای بارداری خیلی باید کمتر باشه... پرسیدم پس دلیل دو سال و نیم انتظار همین بوده؟ گفت ممکنه!!!! خلاصه شش ماه دیگه با قرص تیروئید ادامه دادم و همچنان هر ماه سونوگرافی میدادم و فولیکول غالب داشتم و باز هم نمیشد

[QUOTE=165793016]ببخشید نت ضعیفه[/QUOTدیگه سه سال شده بود و کم کم داشت روی اعصابم تاثیر میذاشت؛ دیگه توی جمع های فامیلی نمیرفتم ک ازم میپرسن چرا بچه نمیارین! دیگه کم کم داشت به اونایی که باردار میشدن تو دوستا و اقوام حسودیم میشد و استرسمو به شوهرم هم میدادم

2706