2733
2739
عنوان

دقیقا با چه شغلی تو ایران میشه تا قبل از ۳۰ سالگی خونه خرید😑💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3252 بازدید | 267 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بروووووو.دروغ؟؟؟؟؟؟؟؟

والا 

تو نت خوندم خیلیا از ایران میرن قطر و دبی با ویزای سه ماهه 

سه ماه گدایی میکنن با چند میلیارد سرمایه برمیگردن

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
آره دندون پزشکی 

ن بابا. تا بخوان فارغ‌التحصیل بشن. و برن سرکار میشه30سال تازه اگ. سرمایه مطب زدن داشته باشه و نخواد تو کیلینک خصوصیا کار کنه

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
2740
ن بابا. تا بخوان فارغ‌التحصیل بشن. و برن سرکار میشه30سال تازه اگ. سرمایه مطب زدن داشته باشه و نخواد ...

نه عزیزم دندون پزشکا ۲۴ ؛۲۵ سالگی مدرکشونو میگیرن 

و اینکه حتما مطب خصوصی نباید باشه میتونن تو بیمارستان های عمومی و خصوصی یا مطب های افراد دیگه استخدام بشن☺️

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
نه عزیزم دندون پزشکا ۲۴ ؛۲۵ سالگی مدرکشونو میگیرن  و اینکه حتما مطب خصوصی نباید باشه میتونن تو ...

خب بله میدونم  تو مراکز دولتی و بیمارستان یا مراکز خصوصی نهایت 20میلیون بدن فکر نمی‌کنم بیشتر باشه

ک میشه سالی250تومن اگ هیچ خرجی نکنی

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
خب بله میدونم  تو مراکز دولتی و بیمارستان یا مراکز خصوصی نهایت 20میلیون بدن فکر نمی‌کنم بیشتر ب ...

خب بستگی داره تخصصش چی باشه

اگه تخصصش فک و دندان باشه 

ماهی حداقل چندتا هم جراحی فک و دندان انجام میده ک خودش کلی پول داره 

یا مثلا اگه تخصصش دندان پزشکی ترمیمی (زیبایی) باشه 

با هر بار لمینت و کامپوزیت و... کلی پول گیرش میاد

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊