2737
2734
عنوان

بعد از جدايي از عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 39 پست

بابا عشق عشق. نکنید توروخدا 

خدایا ازمون دور کن ولی اینو بدون  هیچ عشقی بالاتر از فرزند ومادر تیست یا بلعکس   طرف دور از جون خدایی نکردع بچع اشو از دست میده چیشد میمیره  چیشد دیگ نمیتونه.  بچه بیارهوبهش محبت کنه. یا. خدایی نکرده مادر ب اون عزیزی. ازدست میده   بعد دوسال. زندگی عادیش رو ادامه. میده.  

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا عشق عشق. نکنید توروخدا  خدایا ازمون دور کن ولی اینو بدون  هیچ عشقی بالاتر از فرزند و ...

بله درسته حرفتون

انشاالله براي هيچكس اتفاق نيفته

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
خب دیگه پس حالا دلیلی هست که نباید دوستش داشته باشی 🙂

اره ولي نميدونم چم شده كه نميتونم

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
2728
میتونی گذشت زمان و گذروندن زمان با دوستهات و کسانی که دوستشون داری،اینکار رو انجام میده

2 سال از اخرين باري كه ديدمش گذشت ولي نشد

نه عاشق شوهرت نمیشی،و اون تو ذهنت میمونه.بالاخره برای اکثر خانمها هست.کسی بوده همدیگه رو دوست داشتن ولی بهم نرسیدن و الان شوهر دارن.بالاخره چ میشه کرد.خدا بزرگه کمک می‌کنه تا کم کم به اون عشق سابقت سرد بشی 

2738
وقتی الان تاپیک زدی،یعنی هنوز بهش فکر میکنی خب نباید فکر کنی🙂

اره هنوز پيام ميديم دعوا ميكنيم 

ولي ديگ از الان نميخوام كاري باش داشته باشم

اره هنوز پيام ميديم دعوا ميكنيم  ولي ديگ از الان نميخوام كاري باش داشته باشم

😐😑هنوز پیام میدین

وقتی هنوز با پیام دادن باهم دعوا میکنین یعنی هنوز حتی دوست دارین همدیگرو

از الان بهش فکر نکن،ببین چقدر زود فراموشش میکنی

مامان آراد و ماهان😍
نه عاشق شوهرت نمیشی،و اون تو ذهنت میمونه.بالاخره برای اکثر خانمها هست.کسی بوده همدیگه رو دوست داشتن ...

واي نگو اينجوري

بله درسته حرفتون انشاالله براي هيچكس اتفاق نيفته

ن ب شما بخدا به همه  میگم  ولی تا وقتی فراموش نکردین   یکی دیگهارو وارد زندگی نکنین   اون گناهی نداره  ک. جر شما هم 

بکشه  بعدشم ادم اگ عاقل باشه  مقایسه نمیکنه  مگ با اون طرف زیری سقف زندگی کرده  تا با کسی زیر یسقف زندکی نکردی  هیچوقت مقایسه نکن من خودم بیرون  خشکم حتی قبلا وقتی با ی اما تو خونه بسیارلطیف رفتار می کنم  ادما وقتی زیر ی سقف تازه میشناسیش وگرنه طر فت بد باشه بگی وای بیام  ب قبلی فکر کنم این عشق نیس 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
😐😑هنوز پیام میدین وقتی هنوز با پیام دادن باهم دعوا میکنین یعنی هنوز حتی دوست دارین همدیگرو از ال ...

اره خيلي دوست داريم همو

همه مشكلمون خانواده هاموونن كه راضي نميشن اونم تلاشي برا رضايتشون نميكنه

اره خيلي دوست داريم همو همه مشكلمون خانواده هاموونن كه راضي نميشن اونم تلاشي برا رضايتشون نميكنه

خب دیگه پس مهم نیستی واسش

حتی اگه دوستت داشته باشه

بیخیالش شو😀

مامان آراد و ماهان😍
ن ب شما بخدا به همه  میگم  ولی تا وقتی فراموش نکردین   یکی دیگهارو وارد زندگی نکنین & ...

نه به خودم زمان ميدم تا فراموشش كنم

2706