2737
2739
عنوان

بعد از جدايي از عشق

356 بازدید | 39 پست

دوستان كسايي كه قبل ازدواجشون خيلي زياد عاشق يه نفر ديگ بودن و جدا شدن بعد ازدواج تونسين عاشق شوهرتون بشيد؟؟

من خيلي ميترسم نتونم

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مطمئنم  ک نمیتونم

اره منم همينطور

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
بله از نطر علمی قطعا میشه

مقايسه نميشن باهم؟

2740
اره عزیزم میشه

بعد فتارا و كاراشون باهم مقايسه نميشن؟

اره منم همينطور

ولی حاضر  ب خیانت نیستم بنا ب هر  دلیلی با یکی دیکه ازدواج  کنم حای برای ثانیخ ای بهش فک نمیکنم  اما نمیشه واقعا یکی دیگه رو ب اون اندازه  دوس داشته باشم  

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
اوایل اره بعدا نه

ايشالا كه همينطور باشه

مقايسه نميشن باهم؟

اگه واقعا عاشق همسرت باشی،اونو بهترین مرد دنیا میبینی

و البته این به رفتار اونم بستگی داره که چجوری جذبت کنه

فقط سعی کن به ایشون فکر نکنی تا کلا واست بی ارزش شه

مامان آراد و ماهان😍
ولی حاضر  ب خیانت نیستم بنا ب هر  دلیلی با یکی دیکه ازدواج  کنم حای برای ثانیخ ای بهش ...

اره گناه داره اوني كه بياد و بهش خيانت بشه

اگه واقعا عاشق همسرت باشی،اونو بهترین مرد دنیا میبینی و البته این به رفتار اونم بستگی داره که چجوری ...

واقعا هم بي ارزش هست چون من دوسش داشتم ولي اون فقط به زبون ميگف دوستت دارم تلاشي نميكرد

2706