2737
2739
عنوان

شما وقتی با همسرتون قهر میکنید چیکار میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2194 بازدید | 200 پست
خب وقتی فقط حرف خودشو بزنه چی مام حرف زدیم ولی اون اصلا را نمیاد

قربونت برم هر مردی قلق داره باید قلقشو پیدا کنی 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
قربونت برم هر مردی قلق داره باید قلقشو پیدا کنی 

هوف 

وای از این چیزا بدم میاد😨

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خودت چی میخوری گلم ؟ من کلا غذا دیر بخورم میمیرم 🤐

غذا درست میکنم عزیزم دیگه اینقدم بی رحم نیسم

ولی اصلش این درست نکنم😁😁

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞
2731
غذا درست میکنم عزیزم دیگه اینقدم بی رحم نیسم ولی اصلش این درست نکنم😁😁

وقتی حق با من باشه کمی دیر میپزم و لفتش میدم تا همسر بره پیتزا بخره ولی تقصیر من باشه میپزم دیگه 🥺😁

هوف  وای از این چیزا بدم میاد😨

زندگی با همین بالا پایینا شیرینه   

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
 وقتی حق با من باشه کمی دیر میپزم و لفتش میدم تا همسر بره پیتزا بخره ولی تقصیر من باشه میپز ...

شوهر من از این کارا نمیکنه 😁گشنه میمونه 

زندگی با همین بالا پایینا شیرینه    

چی بگم

2738

اره کارهای همیشگیمو انجام میدم غذا درست میکنم واسش چایی میریزم فقط باهاش حرف نمیزنم و پیشش نمیخوابم 

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

اهل قهر کردن نیستم.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

فقط قهر کلامی داریم 

آشپزی میکنم 

کارای خونه رو مثل روال قبل انجام میدم 

حتی در مواقعی که مجبور بشم مثل تلفن باهاش کارداشته باشه همینطوری چشام به زمین میرم گوشیو میدم میگم کارت دارن😒

اره همه کار میکنم...ما بدترین دعوا رو هم کنیم نهایتش 2-3 ساعت با هم حرف نزنیم بعدش انگار نه انگار جنگی شده بود   

خیلی وقتا هم خودش بلند میشه خوراکی میاره یا غذا درست میکنه ک باهاک حرف بزنه طاقت نمیاره

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
اره کارهای همیشگیمو انجام میدم غذا درست میکنم واسش چایی میریزم فقط باهاش حرف نمیزنم و پیشش نمیخوابم& ...

من براش غذا درست کردم ولی نیاوردم خودش رفت خورد

اهل قهر کردن نیستم.

همسرتون چی

فقط قهر کلامی داریم  آشپزی میکنم  کارای خونه رو مثل روال قبل انجام میدم  حتی در مو ...

منم دیشب اینکارو کردم

2706