2733
2739
عنوان

جاری نادان ما،🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 41 پست
عزیزم پس دلت برا همچین کسی نسوزه ک نمیدونه فرار کرده ک کرده قرار نیس بسوزه و بسازه اینا تربیتاشون از ...

به قول ما سربزرگه من برا بچه هاش لوازم التحریر خریدم گفت اینا دارن یا برادر شوهرم لباس خرید اصلا نپوشید برا بچه هاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو تا بچه داره دوقلو کلاس اول دختره هیچی یاد نمیگیره پسرش خوبه همش داره باهاشون کار میکنه اینقدر دلم ...

تو باهاش خوب باش اگ تو ي ساختمونين مثلا بگو غذا پختم تنها بودم گفتم بيام پيش تو ميدوني يجوري ك غرورش بيشترازاين نشكنه بهش محبت كن مثلا بگو دوقلو سخته خيلي بذار منم يكم با دخترت كار كنم بعد مثلا بگو مريم اين لباسرو خريدم ايقد تنگ شد برام بهمم نمياد هنوز ب شوهرم نشونش ندادم و واقعا ب شوهرت نشون نده زن گناه داره فك كنم اين رنگ خيلي بهت بياد محبت غير مستقيم فقط و بعنوان إنسان ندار اون جاري كوچبكت إينو اذيت كنه

وای بیچاره جاری وسطیه.چرا میره کابینت جاری کوچیکه رو تمیز میکنه.دلم بهش سوخت هواشو داشته باش.برادر شوهر وسطی هم بیشعوره،برادر خودش عرضه نداره زن بیچاره رو مقصر میدونه

2731
من خودم ازمون دادم و باید معلم بشم بزودی ولی هنوز کسی نمیدونه جاری وسطیم هی میگه من کار میکنم ولی من ...

ایول معلم شو روشو کم کن.حالا خوبه دکتری کارمندی چیزی نیست داره مرغ میفروشه.من تو عمرم مرغ فروش زن ندیدم.از این به بعدم گفت چرا کار نمیکنین بگو من اگه یه شغل در شانم باشه میرم.به خاطر پول هر کاری نمیکنم.به کم قانعم

شغل شوهرت چیه؟اگه توان مالی دارین کمک کنین.البته دیدم که گفتی قبول نمیکنه ولی تو تولد براشون چنددست لباس بخر تابهشون بر نخور.با جاریت حرف بزن چرا راضی نیست کار کنه؟میترسه اگه کار کنه همه مسئولیت ها گردن این بیوفته وپدرشوهرت خرجیشو قطع کنه؟

جاری کوچکم همین اخلاقش خیلی بده ولی خوبیایی هم داره وگرنه اصلا محلش نمیدادم اگه خونه من بیاد کمکم میده یا بچه هام و ب شدت دوست داره و یجوری قربون صدقشون میره نگو ولی بچه های اون و نه جلوی مریم میگه من از یاسمنت بدم میاد خیلی پیله ی اونم هیچی نمیگه گاهی هم میگه اره و تایید میکنه من فکر میکنم خیلی نادونه نمیدونه شاید از این بدتر سر ادم بیاد دوست دارم یه روز بهش بگم دل ضعیفتر از خودت و نشکن کاش میتونستم

2740
شغل شوهرت چیه؟اگه توان مالی دارین کمک کنین.البته دیدم که گفتی قبول نمیکنه ولی تو تولد براشون چنددست ...

نمیدونم چرا کار نمیکنه اصلا نمیفهمم بااین خفت تو خونه مشترک با پدر شوهرم میمونه ولی حاضر نیست کار کنه اه خواهر جشن تولد کجا بود بچه هاش جز ارزوهاشونه شوهر منم دل خوشی از مریم نداره و کینه به دل داره که چرا برادرم داشت مواد میکشید نیومد بگه چرا ابروم و برد و فرار کرد چرا زندگیش و جمع نمیکنه اصلا چرا نمیره ولی من بشدت طرفدارشم شوهر من حقوقش خوبه بالای ده تومنه ولیکلی وامو قرض داریم ما هم ورشکست شدیم تا خودمون و جمع کردیم چند سال شد