2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز ميخام پسرم رو ببرم ختنه استرس دارم

استرس نداشته باش اینقدر راحته منم استرس داشتم یه ماه پیش ختنه اش کردم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731
دیروز حواسم نبود یه چیز سنگین بلند کردم بخیه های سزارینم میسوزه میترسم مشکلی پیش اومده باشه

بخاطر فشاره. شیاف بزار خوب میشه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2738
چنروزه ن خواب دارم ن خوراک...بیش از حد وابستش شدم.بدیهاش؟؟بجز صدای مهربونش و حرفای قشنگ دروغینش هیچی ...

۶ ماه دیگه خوبی

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
بخاطر فشاره. شیاف بزار خوب میشه

دردش زیاد نیست که نتونم تحمل کنم ولی خب بعد دوماه و نیم این سوزشه منو ترسوندن نکنه بخیه ای چیزی از داخل پاره شده باشه یا مشکلی برام پیش بیاد 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
چنروزه ن خواب دارم ن خوراک...بیش از حد وابستش شدم.بدیهاش؟؟بجز صدای مهربونش و حرفای قشنگ دروغینش هیچی ...

عه نگو که دلو باختی

مردم شهری که  در آن همه میلنگند..به کسی که راست راه میرود میخندند😏

اینکه چطوری شوهرم رو راضی کنم از اینجا بریم دیگه واقعا میترسم اینجا باشم

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2706