2733
2734
عنوان

از ناراحتي خوابم نميبره

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس ك هميشه باهام هست قاعدگي نامنظم داشتم خوب شدم

روزی دوازده لیوان اب ولرم بخورید و میوه و شروع کنید به رژیم کالری شماری البته اگه اضافه وزن داریدپوستتون هم روزی دوبار لیف و شوینده بشویید ولی اگه خیلی زیاده که برید دکتر و فقط راکوتان جوابگو هست

2731
2738

البته اگه این جوشا زیاده تنها راه درمان راکوتان بوده و واقعا معجزه اس دستکاری نکنید وبعد ربشه کن شدن یه لایه برداری کنید پیش دکترو رژیم عالی داسته باشید برای همیشه به دوراز گرمیجات و استرس ها و البته یبوست هم نداشته باشید درواقع اگه دوازده لیوان اب ولرم سبزیجات و سالاد و تحرک داشته باشید بعد مدتی همه چیز روتین میشه

رازيانه رو بجوشونم؟

من صورتم داشت چروک میفتاد و عصبی و سرد شده بودم،موهای زخیم زیر چونم داشت درمیاورد لک بینی داشتم،صورتم تیره شده بود، روی من تاثیرش خیلی خوب بود، باور نمیکردم اول که خواهرم پیشنهاد داد، بعد رفتم صحبتای دکتر خیر اندیشو گوش دادم و رفتم خریدم، روزی یه استکان گاهی یه لیوان ( بیشتر نباید بخوری)، میخوردم برام عادت شده بود گاهی هم با عسل شیرین میکردم میخوردم،حوصله نداشتم هر روز دقت کنم ببینم چی میشه چون بچه کوچیک دارم، ولی بعد یه مدت روم تاثیر خوبی داشت