2737
2734

بهتر 

خونواده شوهر کیه اصن

خود شوهرم مالی نیس چ برسه خونوادش

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

نه با مامان خودم ومامان همسرم 

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر  خونواده شوهر کیه اصن خود شوهرم مالی نیس چ برسه خونوادش

وای چرا توپت پره ترسیدددددددددددم ازت

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2731

ما مینی بوس گرفتیم😂😂😂😂الکیا مادر شوهر پدر شوهر شوهر خاله شوهر خواهر شوهر دامادشون برادر شوهر از خونواده من مامانم بابام زن داییم زن عموم و ابجیم😐دقیقا همه هم پشت سر من و شوهرم عین قطاااااااار میومدن😐

بهتر  خونواده شوهر کیه اصن خود شوهرم مالی نیس چ برسه خونوادش

😐

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2738

چیا میخرن تو خریدعقد؟؟خرید عقد همون خرید عروسیه؟

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

مونده به رسم و فرهنگ هر خانواده ای مهم نیس که با کی بری مهم اینه دلخوش بری و بیای و هر چی خودت میخای بخری همین من تنهایی با همسرم رفتیم

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

نه خرید عقد وسایل هایی که برا عقد لازمه حلقه ساعت لباس برای عقد حالا مونده محضری باشه یا مراسم باشه برا عروس و داماد  دسته گل و تاج گل و اینا بستگی به نحوه برگزاری عقد داره

نه خرید عقد لباس عقد محضری طلا حلقه ساعت میخرن واسه عروسی لباس عروس لباس دوماد پشت حلقه میخرن حالا مادر شوهرینا هم به رسم ادب سرویس طلا و النگو میخرن ک اونموقع ها طلا ارزون بود برا من برا عقدم سرویس گرفتن😂الان دیه قید طلا رو بزن شاید توان مالیتون رسید برا نقره😂

ببار آره مامانم‌نمیومد شوهرم‌گیرداد باید بیای شهرستان بودن ماتهراندیگ ابجیشم اومد ولی حال داد اونروز .بخداهرچی توخودموم باشیم افسرده تریم تازگیادیک‌جمعو‌دوسدارم

رنگ ولایتhaircolorist
2706