2737
2734
عنوان

کسی هست بیاد درد و دل کنیم؟

297 بازدید | 63 پست

بخدا گیج شدم دو ماهه با دوسپسرمم از اول به قصد ازدواج اومد تاحالا دست و بغل و هیچی نداستیم ولی میگف کی دستت و بگیرم بغلت کنم؟امشب یهو قاطی کرد قبلا بهش گفتع بودم ممکنه بابام نخواد من ازد کنم .امشب حرف شد گفتم اگه بابام بگه دختر شوهر نمیدم جی گف تو منو بازی دادی پروف غمگین گذاشت چتارو پاک کرد متن غمگین برام فرستاد گف چرا منو بازی دادی گف میخوام احساسم و بهت کم کنم میخوام عاقلانه رفتار کنم کلی حرف حرف بعدم گف در حد دوسپسر دوسدختر میخوام باشیم بعد بازم حرف حرف گف قسم بخور میخوای باهام ازدواج کنی بعدم گف هر چی خیره ایشاالله و یسری چیزای دیگه به نظرتون ینی چی؟

چرا گفتی .اصن حالا صبر میکردی ببینی میاد جلو یا نه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نه بابا پسره گناه داره چرا باهاش بازی کنه ولی تصمیمش قطعی نیست هرچی بیشترم بگذره بیشتر دلبسته میشه

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

یه بار ک باز گف جرا جدیم نمیگیدی گفتم من با مامانم حرف میزنم تو به مامانت بگو زنگ بزنه خونمون ینی پیشنهاد خودش بود با مامانم حرف زدم بعش زنگ زدم اوکیه بزنگ گفت نیاز به جلسه حضوری داره الانم ازش میپرسم چرا همون مدقع زنگ نزدی ج بیخود میده میگه چون تو اماده نبودی

2738
نه بابا پسره گناه داره چرا باهاش بازی کنه ولی تصمیمش قطعی نیست هرچی بیشترم بگذره بیشتر دلبسته میشه

اخه اکثرشون دروغ میگن اصلا قصدشونم ازدواج نیست اوووو من انقدر دوست داشتم که پا دوست پسراشون پیر شدن و پسره رفته دزدکی زن گرفته همونی که تا روز قبلش قسم میخورده براش زن خودمی و فلان .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

خیلی حساسه دوست پسرت😣

تو به کنار، خودش نمی‌خواد از انتخابش مطمئن بشه بعد حرف از ازدواج بزنه؟؟؟

از حرفت کوتاه نیا و الکی‌م دلداریش نده عزیزم

حداقل لطفی که میتونی بهش بکنی اینه که یادش بدی صبر و تامل تو انتخاب شریکِ یک عمر زندگی ضروریه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
یه بار ک باز گف جرا جدیم نمیگیدی گفتم من با مامانم حرف میزنم تو به مامانت بگو زنگ بزنه خونمون ینی پی ...

دقیقا منظور منم همین بود خودشم الکی میگه قصدش جدیه 

2706