2737
2734
عنوان

باز یاد پسر دایم افتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 51 پست

ای بابا بیاین یه چیزی بگین دیگه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم بیا

به مادرت بگو عزیزم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
چه بیشرف😐 ببخشید البته

جایه من بودی چیکار میکردی

عینه اینه یکی از ابروداریت سواستفاده کنه 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731
به مادرت بگو عزیزم 

گفتم

واقعا انقدر بی غیرتن که میخندن خاله ها...

نمیدپنم چرا جدی نمیگیرن

حالا فکر کن قضیه ی عید رو مامانم به خودش گفته به زنش گفته!

که کار بدی کرد...

ولی انگار نه انگار اصلا داره لج هم میکنه به نظرمانگار که بگه خوشم میاد مبکنم چیکار میخوای بکنی

ولی به خداوندی خدا قسم اینبار کوچکترین حررکتی ببینم جلو همه داد میزنم سرش و علنی قطع ارتباط میکنم که من اونجا هستم حق ندارن بیان خونه ی مامان من

من جای تو بودم تو روشم نگاه نمیکردم ای نقد بی تفاوت که خودش از خودش بدش بیاد سعی کن جایی که حضور دار ...

اصلا نمیبینمش من یه شهر دیگم وقتی میرم خونه ی مامانم مجبورم مهمونای مزخرفشم تحمل کنم

این بشر منو.چقدر عذاب داده خدایاااا

جایه من بودی چیکار میکردی عینه اینه یکی از ابروداریت سواستفاده کنه 

قطعا قطع رابطه میکردم

البته اگه اونجوری میومد توی اتاقم قطعا شرفشو به باد میدادم😑

مامان آراد و ماهان😍
2740
گفتم واقعا انقدر بی غیرتن که میخندن خاله ها... نمیدپنم چرا جدی نمیگیرن حالا فکر کن قضیه ی عید رو ...

خیلی حساسیت نشون نده که فک کنه تونسته ذهنتو درگیر کنه بی محلی بهترع

قوی باش حتی اگه نیستی اداشو دربیار
گفتم واقعا انقدر بی غیرتن که میخندن خاله ها... نمیدپنم چرا جدی نمیگیرن حالا فکر کن قضیه ی عید رو ...

چقد بد،خب به همسرت بگو ی بار واسه همیشه خودتو از شرش خلاص کن 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خیلی حساسیت نشون نده که فک کنه تونسته ذهنتو درگیر کنه بی محلی بهترع

همیشه این کارو کردم

حس میکنم پروتر شده

البته کجا میخوام ببینمش دیگه

ازاون حرومزاده هاس

واقعا کسیکه داغدار!

این کارارو میکنه!

همش ازش درحال فرارم اگر جایی باشم

چقد بد،خب به همسرت بگو ی بار واسه همیشه خودتو از شرش خلاص کن 

وای نه 

همسرم همیشه حساسیت داره بهش به حد کافی 

بگم نمیزاره کلا برم خونه ی مامانم دیگه

اصلا نمیبینمش من یه شهر دیگم وقتی میرم خونه ی مامانم مجبورم مهمونای مزخرفشم تحمل کنم این بشر منو.چق ...

این خوبه که شهر دیگه هستی دفعه بعد حرکتی ازش دیدی خیلی محکم به روش بیار بگو یکبار دیگه همچین غلطی کردی داستان فرق میکنه ابروتو میبرم

قوی باش حتی اگه نیستی اداشو دربیار
2706