2737
2734
عنوان

باز یاد پسر دایم افتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند ماه قبل از مادرش یعنی زندایم که فوت بشه دختر دایم فوت کرد بود یعنی خواهر همون کثافت پسردایم خودکشی کرد بود...

شما  من دوبار خواستم که رد بشم برم تو آشپزخونه دید دارم رد میشم یه ذره نکشبد اونور من هرچقدر خودمو جمع کردم باز یکم خوردم بهش 

دوبار این اتفاق افتاد!

من گفتم لابد از نفهم بودنش نکشیده اونور تو.حال خودش نبست...

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ولی اینبار ختم مادرش دقیقا باز در این حالت قرار گرفتبم اون جلو در آشپزخونه وایساده با اون هیکله مثله گاوش من اینبار گفتم بکش کنار لطفا رد شم دیدم نشنید بلند گفتم میشه بکشی کنار...دستم وسیله بود باید سریع رد میشدم...با کمال پرویی برگست گفت نمبتونم بکشم!

حیون آشغال😭حلالش نمیکنم با هر بدبختی بود خودمو جمع کردم نذاستم هیکل نحسش بهم بخوره زیاد

ولی دیدم واقعا دفعه هایه قبل هم از قصد این کارو کرده بخدا اگر ختم مادرس نبود اونجا خیلی بد باهاش برخورد میکردم

یعنی یکی انقدر میتونه وقیح باشه!

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

با مالیدن خودش به من چی دستگیرش میشد!

آشغال

فکر کنید یکی از آشغالایی که تو.خیابونا این حرکات رو انجام میدن فامیل خودت تو.خونه 

با پرویی انجام بده اون که گفت نمیکشم کنار زنشم تو آشپزخونه بود گفتم واقعا که!

با ناراحتی گفتم زنشم نگام کرد 

2738

از روزاییکه هر روز خونه ی ما بود وراحتی و آسایش رو ازم چندبن سال گرفت بگذریم حالا...

چن سال پیش هم عید بود من اتاق بالایه خونه ی مامانم دراز کشیده بودم

شوهرم و بابام و این عوضی پایین بودن

یهو.زنگ در رو زدن عموم اینا بودن این آشغالم مثلا نمیخواست باهاشون روبه رو بشه اومد بالا در اتاق رو با انگشت دوتا زد بعد اومد تو سریع!

واقعا همسرم چقدر آقا و صبور...

من خوبه لحاف کشیده بودم روم کشیدم سرم گفتم وای یعنی چی این چه کاریه با لحاف خودمو کشیدم طرف روسریم برداشتم سرم کردم رفتم یک طول کشبد تا پیدا کنم...

همسرم به رویه خودش نیاورد

ولی بعد برگشتنم تا یک ماه باهام قهر بود و میگفت تو این اجازه رو دادی که انقدر راحت باشه باهات بیاد اتاق تنها باهات درم ببند

من حالا که خوب فکرش رو میکنم میبینم دشمن اینکارو با آدم نمیکنه که این کرد...

واقعا چی فکر کرده نگفته چرا جلو شوهر این میرم تو اتاقش ودرم میبندم!

چکار کرده مگخ

همشو گفتم بیاین

چرا 

گفتم بیا

چه غلطی کرده ؟

بیا 

چکار کرده؟؟؟

بیا گفتم

خب

بیا گفتم

2706