2733
2734
عنوان

باز یاد پسر دایم افتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 51 پست
این خوبه که شهر دیگه هستی دفعه بعد حرکتی ازش دیدی خیلی محکم به روش بیار بگو یکبار دیگه همچین غلطی کر ...

دقیقا همینکارو میخوام بکنم

فکر کرده واقعا هرکاری دلش خواست میتونه بکنه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واکنش زنش چیه؟ چیکار میکن؟ چی میگ؟

هیچی یه زن خیلی تیز و باهوشیه و کاملا مشخصه که میفهمه شوهرش یه مرگشه ولی کلا آدم خیلی محکمیه و بهرویه خودش نمیاره...انگار کنار میاد با همه چیش...

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731
بیچاره زنه

آره بدبخت شده

نه اخلاق داره نه خانواده

دختر خیلی خوبیه 

فکر کنم ۱۲۰کیلو اینا باشه

همش ایراد میگیره ازش از همون اول زندگی و هی پیش ما میگفت یه مانکن و جونشون رو میخوامبگیرم..بیشعور

زنش ولی خیلی با سیاسته مسزد زیر خنده میگفت خودم برات میگیرم!

این ادما کثیف عقده این

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰