2737
2739
عنوان

سرویکس پایین تو ۲۸ هفتگی و پساری.تروبه علی قسم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11716 بازدید | 164 پست
سلام عزیزم رفتم واسه گذاشتن پساری.دکتر گفت ۹۰٪احتمال پارگی کیسه هست.و بلاخره با کلی استرس این کارو ک ...

واااای چقدر خوشحال شدم بخدا اشک شم در اومد ...استرس نداشته باش بت گفتم ارامش داشته باش که خوب پیش بره یه دعا هست ۱۰۰بار بخونیش محاله به خاستت نرسی  برا مینویسمش تو گوگل سرچ کن صحیحش بخونی بت گفتم محاله به خاستت نرسی پس حتما بخون... الهی کیف ادعوک و انا انا...و کیف اقطع رجائی منک و انت انت ..‌

قد ۱۶۸....وزن فعلی ۷۵....وزن هدف ۶۵ گروه ابی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای چقدر خوشحال شدم بخدا اشک شم در اومد ...استرس نداشته باش بت گفتم ارامش داشته باش که خوب پیش بر ...

همین سرچ‌کن کاملش میاد بخونش از ته دل... شکمت اگه سفت میشه مال منم اینطور میشد میترسوندتم ولی چیزی نیس... منم اینو تجربه کردم

واااای چقدر خوشحال شدم بخدا اشک شم در اومد ...استرس نداشته باش بت گفتم ارامش داشته باش که خوب پیش بر ...

حتما میخونم عزیزم شده هرروز روزی ۱۰۰ بار و میخونم .

ممنونم از دعاهات عزیزدل

2728
همین سرچ‌کن کاملش میاد بخونش از ته دل... شکمت اگه سفت میشه مال منم اینطور میشد میترسوندتم ولی چیزی ن ...

خیلی میترسونه دردام.دقیقا یه جایی که به خودم میام تا باور کنم همه چی اوکی دردا میان سراغم.این ۵/۶ هفته هم بخیر بگذره انگار دنیارو به من دادن

خیلی میترسونه دردام.دقیقا یه جایی که به خودم میام تا باور کنم همه چی اوکی دردا میان سراغم.این ۵/۶ هف ...

سلام عزیزم خوبی اتفاقی تاپیکتو دیدم . من انومالی طول سرویکسم ۲۹ بود که دکتر گفت نیازی به سرکلاژ نیس من خیلی نگرانم الان ۲۰ هفتم فردا میخوام برم سونو برا چک کردن اندازش 

سلام عزیزم خوبی اتفاقی تاپیکتو دیدم . من انومالی طول سرویکسم ۲۹ بود که دکتر گفت نیازی به سرکلاژ نیس ...

سلام عزیزم من نمیتونم نظری بدم بابت وضعیتت چون دکترا قطعا بهتر میدونن ولی رفتی سونو وضعیتت همین بود به درخواست خودت سرکلاژ کن.یا تا اخر بارداریت استراحت شدیدا مطلق داشته باش.طول سرویکس من ۴۰ بود و تو دوهفته کاهش پیدا کرد اونم به خاطر سقطهایی بود که داشتم. ولی ۲۹ از نظر من پایین بازم به دکترت خیلی تاکیدد کن

سلام عزیزم .خداروشکر کا موقع گذاشتن اتفاقی برات نیفتاد ایشالا که ۳۸ هفتت کامل بشه بعد زایمان کنی استرس نداشته باش. منم دوروزه پساری گذاشتم ولی دل درد دارم ب نظرت طبیعیه؟ شما استراحتت تا چه حد مطلقه؟

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2740
سلام عزیزم .خداروشکر کا موقع گذاشتن اتفاقی برات نیفتاد ایشالا که ۳۸ هفتت کامل بشه بعد زایمان کنی است ...

من تا سه روز انقباض داشتم ولی زیاد نبود بعد خوب شدم.

سلام عزیزم خوبی اتفاقی تاپیکتو دیدم . من انومالی طول سرویکسم ۲۹ بود که دکتر گفت نیازی به سرکلاژ نیس ...

سلام

شما رفتی سونوی طول سرویکس

چی شد؟

آنومالی رو هفته ی چند داده بودی که عددش 29 بود ؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
سلام عزیزم یادت افتادم‌خاستم‌بپرسم‌حالت چطوره ان شالله بهتری

سلام عزیزم الحمدالله فعلا به ۳۰ هفته رسیدم مشکلات درد واژن و اینارو دارم ولی خداروشکر تا الان گذشته و دکتر گفت از ۳۳ / ۳۴ هفته به بعد دیگه مهم نیس کی بیاد تمام تلاشم اینه تا اون هفته نگهش دارم

هفته ۱۸ بله سرکلاژ شدم هفته۲۰شد۲۵

من 16 هفته عددش 30.5 بود.واژینال البته سونو شدم

دکتر گفت 20 هفته برم آنومالی و طول سرویکس

شما استراحت نکردین که دوباره کم شد طول سرویکستون؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
سلام عزیزم الحمدالله فعلا به ۳۰ هفته رسیدم مشکلات درد واژن و اینارو دارم ولی خداروشکر تا الان گذشته ...

سلام عزیزم خداروشکر خیلی خوشحالم کردی...استراحت کن چیزی برات نمونده تا میتونی تکون نخور که خیالت راحت باشه هرکاری از دستت برمیونده انجام دادی... درد واژن طبیعیه منم داشتم استخون واژن هم درد شدید بودم جوری که اواخرباردای دیگه نمیتونستم راه برم از درد...به این چیزا فکر نکن بارداری چیزای عجیبی تجربه میکنی اینا همه خاطره میشه اونم خاطره شیرین

2706