2737
2739
عنوان

سرویکس پایین تو ۲۸ هفتگی و پساری.تروبه علی قسم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11715 بازدید | 164 پست

سلام دوستان شبتون بخیر عزیزان توروخدا یکی به داد من برسه من الان تو هفته ۲۳ هستم طول سرویکسم با سونو واژینال ۲۴/۵ هست ولی به دکترم گفتم پساری میگه نیازی نیست استراحت داشته باش بنظرتون چیکار کنم ؟ قبلا دوتا سقط هم داشتم تو ۷ و ۹ هفتگی خیلی استرس دارم تازه کارمند هم هستم و مجبورم روزی چند ساعت برم سرکار ولی دکترم میگه عیبی نداره فقط خودت هسته نکن ولی خودم خیلی مترسک میگم پساری بذارم خیالم راحت‌تره ولی میگه نه عوارض داره ممکنه عفونت کنی یا کیسه آبت پاره بشه  بنظرتون چیکار کنم من ؟؟😭😭

سلام دوستان شبتون بخیر عزیزان توروخدا یکی به داد من برسه من الان تو هفته ۲۳ هستم طول سرویکسم با سونو ...

من از اول تا اخرین روزی ک پساری داشتم پپاد کلتریمازول دو سه شب یه بار میزدم 

من با سرویکس ۲۸ و پساری استراحت کامل بودم فقط میرفتم دستشویی و میومدم

😍خدایا شکرت 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم همینجوری بود الان که شب یلداس پیششونم پسرمو میبینه بغض میکنه میگه یادته پارسال چقدر زجر کش ...

الهی آمین آمین یا رب العالمین

تو نمیدانی چقدر قوی هستی تا زمانی ک قوی بودن تنها چاره تو باشد
2731
سلام عزیزم چطوری ؟؟ یه حال و خبر از خودت بده فکرم مشغولته 

سلام عزیزم خوبی؟خداروشکر من تا اینجا رسیدم الان داخل ۳۵هقته هستم تا ۳۳هقته مامانم موند پیشم و استراحت مطلق بودم از اون ب بعد هم نسبی استراحت کردم ده روز هم بتونم نگه دارم خیلی خوب میشه ۳۶هفتم پر میشه واقعا اگ میدونستم ب اینجا میرسونم اونقدر گریه نمی‌کردم  واقعا خداروشکر ممنون ک بیادم هستی الهی دعای خیرت ب زندگیت برگرده.الان مشغول پیدا کردن اسمم 

سلام دوستان شبتون بخیر عزیزان توروخدا یکی به داد من برسه من الان تو هفته ۲۳ هستم طول سرویکسم با سونو ...

سلام من هفته شما طولم۲۹ بود خیلی استراحت نسبی داشتم هفته ای یبار آشپزی میکردم بیشتر خواهرم برام میآورد ظرفارم ی خط درمیون شوهرم میشست  مقاومت سرویکس مهمه ک متاسفانه برای من مقاوم نبود ۲۸هفته فانل شدم و استراحت مطلقی شدم برای ادرار لگن میکرفتم و س تا آجر گذاشتم زیر تخت سمت پاهام ک بالا باشه خیلی روزای افتضاحی رو پشت سر گذاشتم هر لحظه فکر میکردم زایمان میکنم تا ۳۳هفته استراحت کردم ۳۲هقتع رفتم سونو  طولم شده بود ۱۸ و همچنان باز بودم بیشتر هم باز شده بودم ب سمت پایین ولی دهانه یکم جم شده بود الآنم دو هفته س نسبی استراحت میکنم پساری دکتر گفت بزار ولی خودم هزینشو نداشتم بزارم دکترم می‌گفت آک پساری میزاشتی فانل نمی‌شدی ب هر حال. برای من ب خیر گذشت خداروشکر برای شما هم ب خیر میگذره تا میتونی استراحت کن شیب بده تختتو همین ک فانل نیستی مطمعن باش ب اخر میرسونی با استراحت

سلام عزیزم خوبی؟خداروشکر من تا اینجا رسیدم الان داخل ۳۵هقته هستم تا ۳۳هقته مامانم موند پیشم و استراح ...

خداروشکر عزیزم انشالله صحیح و سالم بغلش میگیری 

منم خیلی گریه کردم که بعدش پشیمون شدم تمام زندگیم بهم خورده بود ولی خداروشکر عیب نداره گذشت 

😍خدایا شکرت 😍
خداروشکر عزیزم انشالله صحیح و سالم بغلش میگیری  منم خیلی گریه کردم که بعدش پشیمون شدم تمام زند ...

اره واقعا خداروشکر گذشت اینا هم خاطره شد ولی واقعا روزای افتضاحی بود خدا بر هیچکس نیاره  الان نمیدونی چقدر نفس راحت میکشم

2738
نه دخترم داشتم عزیزم  شما بچت چیه اسمشو چی میزاری

سلام من اسم پسرمو آوش گذاشتم 

اینم بگم ک واقعا خسته ام خیلی بچه داری سخته مخصوصا برای منی ک همش بخور و بخواب کارم بود. 

2706