2733
2739
عنوان

سرویکس پایین تو ۲۸ هفتگی و پساری.تروبه علی قسم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11717 بازدید | 164 پست
سلام عزیزم تاپیکت و که خوندم تمام شرایطط مثل منه انقد استرس دارم یه لقمه نون نمیتونم بخورم قلبم درد ...

شما از پساری راضی بودی  تایپ بالای منو بخون راهنماییم کن

تو نمیدانی چقدر قوی هستی تا زمانی ک قوی بودن تنها چاره تو باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استراحت مطلق باش اصلا از جات بلند نشو مگه برای دستشویی  پساری خوبه من گذاشتم راحت بود عین یه م ...

اینجا کسیو ندارم خانوادمم راه دورن همه درگیر زندگی خودشون.تاجایی ک بشه استراحت میکنم  کلا دراز کشیدم فقط برای غذا بلند میشم  شوهرمم دیر میاد از سرکار مجبورم شام بزارم  هر کاری ک انجام میدم با استرسه. خیلی هم بهم سخت میگذره صب تا شب تنهام و دراز کش دعاکن ب خیر بگذره بعد سه تا سقط خدا این بچه رو بهم داده دعاکن اغوشمو خالی نزاره خیلی دعام کن

اینجا کسیو ندارم خانوادمم راه دورن همه درگیر زندگی خودشون.تاجایی ک بشه استراحت میکنم  کلا دراز ...

انشالله ب خیر میگزره تمام این روزا رو پارسال همین موقع گزروندم مثل الان تو بودم الان خداروشکر پسرم کنارمه اصلا نترس و فکرای بد نکن روز و شب و برای خودت سخت نکن من افسردگی گرفتم الان میفهمم چقد کارم اشتباه بود تا وقتی خدا رو داری نگران هیچ چیز نباش 

کارات رو روی صندلی انجام بده و خم و راست نشو پله بالا پایین نکن توالت فرنگی استفاده کن اصلا یبوست نداشته باش گرمیجات نخور نزدیکی اصلا نداشته باش حتی تحریک هم واست خوب نیس 

انشالله نی نی ب دنیا اومد تکم کن و خبرم کن خوشحال بشم

😍خدایا شکرت 😍
2728
اینجا کسیو ندارم خانوادمم راه دورن همه درگیر زندگی خودشون.تاجایی ک بشه استراحت میکنم  کلا دراز ...

سونو واژینال دادی سرویکست چند بود 

من بچه تکون میخورد فکر میکردم الان میاد بیرون ولی اینجوریام نیس موقع دنیا آمدنش پدرمو دراورد مگه میومد ولی توی بارداری همش فکر میکردم این دم دره 😂

تکوناش هم خیلی پایین بود قشنگ میزد تو واژنم 

😍خدایا شکرت 😍
سونو واژینال دادی سرویکست چند بود  من بچه تکون میخورد فکر میکردم الان میاد بیرون ولی اینجوریام ...

واژینال زده حداقل ۲۸.۲۹

شواهدی ب نفع فانلینگ دیده نشد.امروز از مطب اومدم دکتر گفت پساری بزار  ولی شوهرم گفت دیگ‌نمیتونم هزینه کنم اصلا من بچه نمیخوام😭منم نمیتونم استراحت مطلق باشم  شام ناهار هست  الان ۲۴هفته و یه روزم 

نمی‌دونم چیکار کنم ب همین شیاف و‌امپول قانع باشم یا از یکی قرض بگیرم پساری بزارم  بعدا ب شوهرم بگم  موندم چیکار کنم 

واژینال زده حداقل ۲۸.۲۹ شواهدی ب نفع فانلینگ دیده نشد.امروز از مطب اومدم دکتر گفت پساری بزار   ...

والا اگه بگم پساری یه چیز بیخودیه واسه من که از داخل کلا کج شده بود و میومد توی دهانه رحمم 

فقط استراحت کن و موقع داز کشیدن بالشت بزار زیر باسنت تا فشار از روی رحم برداشته باشه شیب دار سعی کن بخوابی 

😍خدایا شکرت 😍
واژینال زده حداقل ۲۸.۲۹ شواهدی ب نفع فانلینگ دیده نشد.امروز از مطب اومدم دکتر گفت پساری بزار   ...

همین که از ۲۸۲۹ سونوی قبلی پایینتر نیومده یعنی استراحت کردی جواب داده 

😍خدایا شکرت 😍
2740

اخه واژینال میگن بالاتر نشون میده 

الان زنگ زدم مطب پساری رو‌گفتم هزینش جور نشد  ۲۷هفته میرم سونو  ببینم طول سرویکسم ب چ‌صورته اگ پایین اومده باشه شده قرض میکنم اصلا ب شوهرم هم نمیگم میرم پساری میزارم 

استراحت شما چقد بود ؟من شام ناهار میزارم و ظرف میشورم فقط درهمین حد 

اخه واژینال میگن بالاتر نشون میده  الان زنگ زدم مطب پساری رو‌گفتم هزینش جور نشد  ۲۷هفته م ...

من خونه مامانم بودم کلا استراحت بودم 

سونو واژینال دقیق دقیقه اصلا بالاتر نشون نمیده اون سونو شکمیه که بالاتر نشون میده 

😍خدایا شکرت 😍
من خونه مامانم بودم کلا استراحت بودم  سونو واژینال دقیق دقیقه اصلا بالاتر نشون نمیده اون سونو ...

من متاسفانه مادرم راه دوره خواهرمم زیاد نزدیک نیست با این حال هر روز میاد کارامو انجام میده می‌ره خودم خیلی ناراحتم حس میکنم براش دردسر شدم کو تا ۳۵هفته شم خودم پاشم 

سلام خوبین من ۲۸هفته رفتم سونو طول سرویکس ۲۵و فانل وی شکل ب طول هفده و عرض ده میل 

اصلا نمی‌دونم چیکار کنم و شرایطم چقدر حساسه استراحت مطلقم و مادرم اومده پیشم برای دشویی میرم فرنگی و ادرار رو با لگن انجام میدم خیلی برام دعا کن

سلام خوبین من ۲۸هفته رفتم سونو طول سرویکس ۲۵و فانل وی شکل ب طول هفده و عرض ده میل  اصلا نمی‌دو ...

فان یعنی دهانه رحمت باز شده خیلی خوبه که استراحت میکنی 

جواب میگیری انشالله آمپول تشکیل ریه رو حتما بزن خیلی برات دعا میکنم شرایطت رو کاملا درک میکنم امیدت ب خدا باشه 

😍خدایا شکرت 😍
فان یعنی دهانه رحمت باز شده خیلی خوبه که استراحت میکنی  جواب میگیری انشالله آمپول تشکیل ریه رو ...

ان‌شاءالله بادعای خیر شما.مادرم خیلی ناراحته و گریه می‌کنه خونه زندگیشو ول کرده اومده پیش من تمام آرزوم اینه بچم ل سلامت دنیا بیاد لبخندشو ببینم  خداب دل مادرم رحم کنه من هیچی😢آمپول ریه رو زدم هفته پیش

ان‌شاءالله بادعای خیر شما.مادرم خیلی ناراحته و گریه می‌کنه خونه زندگیشو ول کرده اومده پیش من تمام آر ...

مامان منم همینجوری بود الان که شب یلداس پیششونم پسرمو میبینه بغض میکنه میگه یادته پارسال چقدر زجر کشیدیم که باردار بودی تو هم انشالله سال دیگه نی نی نازت بغلته😍 

😍خدایا شکرت 😍
2706