2410
2553
عنوان

سرویکس پایین تو ۲۸ هفتگی و پساری.تروبه علی قسم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11384 بازدید | 164 پست
هفته ۱۸ بله سرکلاژ شدم هفته۲۰شد۲۵

رفتی سونو متوجه شدی اومده پایین؟خداروشکر زود فهمیدی عزیزم و چاره ای بود براش کاش پساری هم میزاشتی و خییییلی استراحت کن 

چند هفتگی زایمان میکردی مگه؟ وزن بچه هات چقدر بودن؟

۳۱ هفته 

۱۵۰۰ 

۱۶۰۰ 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی بچت چطوره چن هفته شدی... من همش به فکرتم ان شالله خوب باشین دوتاتون 

سلام عزیز دلم😍😍😍چقدر خوبه یهو یکی بگه همش به فکر ادمه.مرسی گلم.من امروز ۳۳ هفتم شد خداروشکر دیروزم رفتم سونو طول سرویکسم از ۱۱ به ۲۰ رسیده بود.و جای امیدواریش خیلی زیاد بود.

2456
سلام عزیز دلم😍😍😍چقدر خوبه یهو یکی بگه همش به فکر ادمه.مرسی گلم.من امروز ۳۳ هفتم شد خداروشکر دیروز ...

خداروشکر دیگه الان بچت رسیده اس پس خیالت راحت باشه ... فقط به تغذیت برس پروتیین و مایعات زیاد بخور تپل مپل به دنیا بیاد...ان سالله این هفته ها هم برات راحت و زود تموم بشن ..بازم پیام میدم حالت بپرسم 

قد ۱۶۸....وزن فعلی ۷۵....وزن هدف ۶۵ گروه ابی 
خداروشکر دیگه الان بچت رسیده اس پس خیالت راحت باشه ... فقط به تغذیت برس پروتیین و مایعات زیاد بخور ت ...

ممنون عزیز دلم.چقدر خوبه کسایی مثل شما دعام کنن.چشم حتما به تغذیه م میرسم

2714
سلام عزیزم خوبی نی نیت ان شالله خوبه در چه حالی 

سلام عزیز دلم اره گلم من و نی نی خوبیم و الان تو ۳۷ هفته هستم به لطف خدا این هفته هم تموم بشه هفته بعد زایمانمه انشاالله

سلام عزیز دلم اره گلم من و نی نی خوبیم و الان تو ۳۷ هفته هستم به لطف خدا این هفته هم تموم بشه هفته ب ...

سلام عزیزم خداروشکر خوبین... بخدا خیلی خوشحال شدم جوابت رو دیدم خیییلی...پس چیزی به زایمانت نمونده ان شالله دفه بعد که خالت بپرسم بچت بغلت باشه به حق ام البنین...

سلام عزیزم خداروشکر خوبین... بخدا خیلی خوشحال شدم جوابت رو دیدم خیییلی...پس چیزی به زایمانت نمونده ا ...

عزیطم ۱۵ بهمن به سلامت تو ۳۸ هفتگی زایمان کردم

سلام جونم ... همیشه خوش خبر باشی وااای که چقدر خوشحال شدم مبارک باشه عزیزم قدمش خیر باشه براتون... خیلی ممنون که خبرم کردی ...من خیلی کم میام تو نی نی سایت  الان هم بعد چن روز اومدم که ازت بپرسم چکار کردی زایمان کردی ، که پیامتو دیدم خیلی ذوق کردم خیلی ...بچت چی هست دختر یا پسر  

سلام عزیزم تاپیکت و که خوندم تمام شرایطط مثل منه انقد استرس دارم یه لقمه نون نمیتونم بخورم قلبم درد گرفته ،،

طول سرویکس من ۲۹ هستش توی هفته ۲۳ فردا میخوام پساری بزارم ،، لطفاً راهنمایم کن چکار کنم بعد پساری 

😍خدایا شکرت 😍

خدارو هزاران مرتبه شکر ان‌شاءالله این روز قسمت منم بشه منم از دیروز دارم غصه میخورم گریه میکنم طولم هی داره کمتر میشه  دیروز سونو دادم شده ۲۷.۲۸.فردا واژینال انجام میدم ک دقیق بگه ۲۳هفتمه  سه بارم قبلا سقط داشتم  نمیدونی چقدر ب این بچه وابسته شدم با هر تکونش گریه میکنم فکر اینکه تمام زحماتم بی ثمر شه داره دیوونم می‌کنه. کاش خدا بکنم رحم کنه منم میخوام پساری بزارم ان‌تی طولم ۳۶بود نمی‌دونم چرا یهو کم شد  تروخدا خیلی دعام کن از ترس اینکه مادر و خواهرم رو نگران و ناراحت نکنم فقط دارم میریزم تو خودم و گریه میکنم 

تو نمیدانی چقدر قوی هستی تا زمانی ک قوی بودن تنها چاره تو باشد
2706