2733
2739
عنوان

سرویکس پایین تو ۲۸ هفتگی و پساری.تروبه علی قسم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11688 بازدید | 164 پست
اسی من الان میخوام پاشم نماز شب بخونم برات خیلی دعا میکنم ایشالا بچه ت سالم به دنیا میاد فقط نگران ن ...

خیلی ازت ممنونم دوست خوبم خیلی لطف میکنی که دعام میکنی انشااللهدخدا بچتو صحیح و سلامت بغلت بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله تو هم صحیح و سلامت بچتو بغل بگیری.بچم همش ۱۴۰۰ وزنش

خیلی عالیه وزنش 

مطمئنی؟؟؟

من ۲۸ هفته هرچی دیدم ۱ کیلو و نهایت زیر ۱۲۰۰ بودن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731

راستی حتما حتما پودر ترومام بخور 

برای وزن دهی جنین عالیه

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
چند هفتگی زایمان میکردی مگه؟ وزن بچه هات چقدر بودن؟

بالاتر گفتم ک 

2738
بچه ات چندکیلو؟ به نظرمن که ریسکش خیلی بالاس خودت میتونی بااستراحت مطلق واینکه حتی برای دستشویی تا ...

مشکل قبلیم به خاطر سرویکسم نبود تا هفته ۲۶ سرویکسم ۴۰ بود سر قبلیا هم همینطور یهو شد

پنجشنبه رفتم سونو ۱۳۳۰ بود.تا الان ۸۰ تا اضافه کرده باشه ۱۴۰۰

ببین وزن بچه ات عالیه خداروشکر

من بچه خودم ۱۶۰۰ تو۳۴هفته به دنیااومد

تو nicuبچه های نارس زیادبود،مهمترین فاکتور وزن بچه هست و۲۸ هفته هم خوبه

نگران نباش

به خداتوکل بکن ،انشالله سالم میادبغلت

ببین وزن بچه ات عالیه خداروشکر من بچه خودم ۱۶۰۰ تو۳۴هفته به دنیااومد تو nicuبچه های نارس زیادبود،م ...

من نمیخوام الان دنیا بیاد مطمئنم میتونی درک کنی استرس ان ای سیو و وضعیت بچه ها توش چقدر وحستناکه

مشکل قبلیم به خاطر سرویکسم نبود تا هفته ۲۶ سرویکسم ۴۰ بود سر قبلیا هم همینطور یهو شد

ببین من مشکل شمارودارم

یکی توهفته ۲۶ خودبه خوددهانه رحم بازشد وزایمان کردم

بعدی باسرویکس ۳۶به زورخودم سرکلاژشدم توهفته ۱۸

بعدعمل دکترگفت مشکلت شلی دهانه رحمه نه کوتاهی !شماهم همینه 

خداکمک کنه تازه گذشته وخداکمک کنه بتونی به هفته های بالاتربرسونی

2706